ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Aktualności

X kolejka ligi halowej

  • autor: znicz.rojewo, 2019-01-19 14:04

WYNIKI

Zimny Lech - Dwór Biesiadny 2-6 mecz zaległy z VI kolejki
Łukasz Kroplewski, Tyberiusz Głogowski oraz Łukasz Radzimski - 2, Paweł Stępień, Mikołaj Ciejek, Bartłomiej Bednarek

Dwór Biesiadny - Avatar Ściborze 7-3
Jarosław Dąbrowski - 3, Paweł Stępień - 2, Łukasz Radzimski, Mikołaj Ciejek oraz Filip Kruszyna, Piotr Szczepaniak, Patryk Graczyk

Czarny Dzik - Mocny Full 3-5
Mateusz Zboiński - 2, Michał Tomczyk oraz Piotr Przybylski - 2, Radosław Sowiński, Sońta, Patryk Tuszyński

OSP Rojewo - Power Team 11-1
Kacper Najdek - 5, Maciej Pawlak - 2, Jarosław Olszewski - 2, Arkadiusz Czajka, Kamil Trawka oraz Samulewski

Waleczni Płonkówko - Auto Sprint 3-2
Marcin Wijata, Przemysław Łysiak, Kamil Krzewina oraz Cyryl Buzuk - 2

Galaktikos - Zimny Lech przełożony

TABELA

STRZELCY

27 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

25 - Dawid Górski (Galaktikos),

19 - Marcin Wijata (Płonkówko)

18 - Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),

14 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik), Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny),

13 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik),

10 - Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny), Paweł Stępień (Dwór Biesiadny), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Kamil Trawka (OSP),

9 - Arkadiusz Czajka (OSP),

8 - Szymon Borowiak (Galaktikos), Kacper Najdek (OSP),

6 - Karol Kruszczyński (Czarny Dzik), Tomasz Urbański (Auto Sprint), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Marcin Jaskulski (Power Team), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Piotr Szczepaniak (Avatar), Piotr Przybylski (Mocny Full), Radosław Sowiński (Mocny Full), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Maciej Pawlak (OSP),


IX kolejka ligo halowej

  • autor: znicz.rojewo, 2019-01-10 14:37

W środę rozegrano mecze IX kolejki oraz jedno spotkanie zaległe. Dwa bardzo wysokie zwycięstwa odniósł Dwór Biesiadny, który zdaje się na dobre zadomowił się na czele tabeli.

NASTĘPNA KOLEJKA W PIĄTEK 18 STYCZNIA.

WYNIKI

Mocny Full - Dwór Biesiadny 3-8 mecz zaległy z III kolejki
Patryk Tuszyński - 2, Radosław Sowiński oraz Łukasz Radzimski - 3, Paweł Sobecki - 2, Paweł Stępień, Damian Urbański, Piotr Niewiadomski

Auto Sprint - OSP Rojewo 9-4
Sebastian Piernik - 4, Tomasz Urbański - 2, Cyryl Buzuk, Michał Urbaniak, samobójcza oraz Bartłomiej Zieliński - 3, Maciej Pawlak

Waleczni Płonkówko - Dwór Biesiadny 3-15
Zbigniew Śmiejkowski - 2, Przemysław Łysiak oraz Łukasz Radzimski - 6, Paweł Stępień - 4, Paweł Sobecki - 2, Damian Urbański, Mikołaj Ciejek, Jarosław Dąbrowski

Czarny Dzik - Avatar Ściborze 8-3
Mateusz Zboiński - 5, Mateusz Kasprzak - 2, Filip Sadowski oraz Piotr Szczepaniak - 2, Krystian Czajkowski

Zimny Lech - Mocny Full 5-1
Tyberiusz Głogowski - 2, Kuba Tomczyk, Łukasz Kroplewski, samobójcza oraz Błażej Tomaszewski

Power Team - Galaktikos 2-9
Marcin Jaskulski, Mateusz Antczak oraz Dawid Górski - 4, Kajetan Wegner - 2, Rafał Sobczak, Szymon Borowiak, Szymon Kaszewski

 

TABELA

STRZELCY

25 - Dawid Górski (Galaktikos),

24 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

18 - Marcin Wijata (Płonkówko)

17 - Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),

14 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik),

12 - Ciejek (Dwór Biesiadny),

11 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik),

10 - Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny),

9 - Kamil Trawka (OSP),

8 - Arkadiusz Czajka (OSP),Szymon Borowiak (Galaktikos),

7 - Paweł Stępień (Dwór Biesiadny), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny),

6 - Karol Kruszczyński (Czarny Dzik), Tomasz Urbański (Auto Sprint), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Marcin Jaskulski (Power Team),

5 - Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Gracjan Dragon (Zimny Lech), Filip Szczepaniak (Avatar), Sławomir Giemza (Auto Sprint), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Radosław Sowiński (Mocny Full), Piotr Szczepaniak (Avatar), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech),


VIII kolejka ligi halowej

  • autor: znicz.rojewo, 2018-12-29 15:05

W meczu na szczycie Dwór Biesiadny rozgromił Czarnego Dzika 9-2 i ponownie objął prowadzenie w tabeli. Warto zauważyć, że niepokonana dotąd drużyna Dworu ma do rozegrania jeszcze 2 mecze zaległe.

VIII kolejka - Wyniki

Zimny Lech - Avatar Ściborze 10-2
Gracjan Dragon - 4, Dominik Koc - 2, Tyberiusz Głogowski - 2, Bartłomiej Kośka, Marcin Kośka oraz Filip Szczepaniak, Filip Kruszyna

Mocny Full - Power Team 7-1
Radosław Sowiński - 3, Błażej Tomaszewski - 2, Marcin Nowak, Patryk Tuszyński oraz Marcin Jaskulski

Galaktikos – Auto Sprint 5-2
Dawid Górski - 4, Rafał Sobczak oraz Przemysław Olszewski, Sławomir Giemza

Dwór Biesiadny - Czarny Dzik 9-2
Łukasz Radzimski - 2, Paweł Stępień - 2, Mikołaj Ciejek - 2, Marcin Kozłowski - 2, Jarosław Dąbrowski oraz Mateusz Kasprzak - 2

OSP Rojewo - Waleczni Płonkówko 3-4
Arkadiusz Czajka - 2, Mikołaj Czaja oraz Marcin Wijata - 2, Kamil Krzewina, Piotr Krzewina

 

UWAGA! ZMIANY W TERMINARZU RLHPN!

W ZWIĄZKU Z BRAKIEM MOŻLIWOŚCI ROZEGRANIA DWÓCH NAJBLIŻSZYCH KOLEJEK tj.

W DNIU 04.01.2019 (IX kolejka) I W DNIU 11.01.2019 r. (X kolejka-runda rewanżowa)

INFORMUJEMY, ŻE IX KOLEJKA ZOSTANIE ROZEGRANA WYJĄTKOWO W ŚRODĘ 09.01.2019r.

NATOMIAST RUNDĘ REWANŻOWĄ CZYLI X KOLEJKĘ ROZPOCZNIEMY 18.01.2019r. (PIĄTEK).

 

TABELA

STRZELCY

21 - Dawid Górski (Galaktikos),

18 - Marcin Wijata (Płonkówko)

15 - Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech), Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

12 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik),

11 - Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny),

9 - Kamil Trawka (OSP),

8 - Arkadiusz Czajka (OSP),

7 - Szymon Borowiak (Galaktikos),

6 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik), Karol Kruszczyński (Czarny Dzik), Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny),

5 - Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Gracjan Dragon (Zimny Lech), Filip Szczepaniak (Avatar), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Marcin Jaskulski (Power Team), Sławomir Giemza (Auto Sprint),

4 - Tomasz Urbański (Auto Sprint), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Piotr Przybylski (Mocny Full), Filip Kruszyna (Avatar), Radosław Sowiński (Mocny Full), Marcin Kozłowski (Dwór Biesiadny),

cd w rozwinięciu


VII kolejka ligi halowej

  • autor: znicz.rojewo, 2018-12-22 18:04

Lider tabeli - Czarny Dzik pokonał w meczu na szczycie Zimnego Lecha 6-2. Dwie bramki w tym meczu zdobył Tyberiusz Głogowski, a druga z nich była bramką nr 100 w historii jego występów w rojewskiej halówce. Gratulujemy i życzymy kolejnych zdobyczy bramkowych. W innym meczu drużyn czołówki Dwór Biesiadny rozgromił OSP 9-3. Z kolei w meczu o pierwsze punkty lepsza była młodzież z Avatara, który pokonał Power Team.

WYNIKI

Auto Sprint - Mocny Full 1-2
Paweł Piernik oraz Hubert Nowak, Piotr Przybylski

Zimny Lech – Czarny Dzik Chupacabry car 2-6
Tyberiusz Głogowski - 2 oraz Mateusz Zboiński - 3, Mateusz Kasprzak - 2, Karol Kruszczyński

OSP Rojewo – Dwór Biesiadny 3-9
Igor Matyszewski, Arkadiusz Czajka, Jarosław Olszewski oraz Łukasz Radzimski - 3,  Mikołaj Ciejek - 2, Marcin Kozłowski - 2, Jarosław Dąbrowski, Paweł Sobecki,

Waleczni Płonkówko - Galaktikos 2-4
Piotr Krzewina, Marek Śmiejkowski oraz Dawid Górski - 3, Tomasz Dudek

Power Team – Avatar Ściborze 1-3
Krzysztof Ratajczyk oraz Patryk Graczyk, Filip Kruszyna, Piotr Szczepaniak

TABELA

STRZELCY

17 - Dawid Górski (Galaktikos),

16 - Marcin Wijata (Płonkówko)

13 - Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech), Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

10 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik),

9 - Kamil Trawka (OSP), Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny),

7 - Szymon Borowiak (Galaktikos),

6 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik), Karol Kruszczyński (Czarny Dzik), Arkadiusz Czajka (OSP), Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny),

5 - Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny),

4 - Sławomir Giemza (Auto Sprint), Filip Szczepaniak (Avatar), Marcin Jaskulski (Power Team), Tomasz Urbański (Auto Sprint), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Piotr Przybylski (Mocny Full),

3 - Łukasz Białek (Czarny Dzik), Damian Althaus (Zimy Lech), Kacper Najdek (OSP), Maciej Pawlak (OSP), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Cezary Giemza (Auto Sprint), Michał Urbaniak (Auto Sprint), Igor Matyszewski (OSP), Jarosław Olszewski (OSP), Marek Śmiejkowski (Płonkówko), Piotr Szczepaniak (Avatar), Filip Kruszyna (Avatar),


VI kolejka ligi halowej

  • autor: znicz.rojewo, 2018-12-14 22:15

Czarny Dzik nowym liderem.

Po zwycięstwie z Power Team drużyna Czarnego Dzika została nowym liderem rozgrywek ligi halowej. Znakomitej szansy na awans na pozycję lidera nie wykorzystała drużyna OSP, która minimalnie przegrała oba dzisiejsze mecze. Szczególnie bolesna dla nich byłą porażka z Galaktikos, w którym OSP prowadziło już 6-2 a jednak przegrało 7-6. Z kolei w meczu Waleczni Płonkowo - Mocny Full 6 bramek zdobył Marcin Wijata, który został nowym liderem klasyfikacji strzelców.

WYNIKI VI KOLEJKI

Czarny Dzik Chupacabry car - Power Team 4-2
Mateusz Zboiński, Karol Kruszczyński, Radosław Wójciński, samobójcza oraz Marcin Jaskulski, Krzysztof Lampka

Galaktikos – OSP Rojewo 7-6
Dawid Górski - 2, Rafał Sobczak - 2, Tomasz Dudek, Kajetan Wegner, Szymon Borowiak oraz Kamil Trawka - 3, Jarosław Olszewski, Igor Matyszewski, Maciej Pawlak

Waleczni Płonkówko – Mocny Full 11-2
Marcin Wijata - 6, Jarosław Wrona, Zbigniew Śmiejkowski, Dawid Pawlak, Kamil Krzewina, Marek Śmiejkowski oraz Piotr Przybylski, Błażej Tomaszewski

Auto Sprint – Avatar Ściborze 7-2
Cezary Giemza - 2, Przemysław Olszewski - 2, Tomasz Urbański - 2, Michał Urbaniak oraz Mikołaj Kruszyna, Patryk Graczyk

OSP Rojewo – Zimny Lech 1-2 (mecz zaległy z II kolejki)
Mikołaj Czaja oraz Tyberiusz Głogowski, Łukasz Kroplewski

TABELA

.

STRZELCY

16 - Marcin Wijata (Płonkówko)

14 - Dawid Górski (Galaktikos),

11 - Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),

10 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

9 - Kamil Trawka (OSP),

8 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik),

7 - Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny), Szymon Borowiak (Galaktikos),

5 - Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Arkadiusz Czajka (OSP), Karol Kruszczyński (Czarny Dzik),

4 - Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Sławomir Giemza (Auto Sprint), Filip Szczepaniak (Avatar), Marcin Jaskulski (Power Team), Tomasz Urbański (Auto Sprint), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech),

3 - Łukasz Białek (Czarny Dzik), Damian Althaus (Zimy Lech), Kacper Najdek (OSP), Mateusz Zboiński (Czarny Dzik), Maciej Pawlak (OSP), Piotr Przybylski (Mocny Full), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Cezary Giemza (Auto Sprint), Michał Urbaniak (Auto Sprint),

cd w rozwinięciu


Archiwum aktualności


Mecz 2018-05-31, 17:00


herb Zagłębie Piechcin 0:2 herb Znicz Rojewo
Zagłębie Piechcin   Znicz Rojewo

Klub wspierają:

URZĄD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Wyniki

Mecze sparingowe

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 115, wczoraj: 286
ogółem: 788 919

statystyki szczegółowe