ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Kołodziejewo - Goplania Inowrocław 2:2
  • Znicz Rojewo - Zootechnik Kołuda Wielka 3:1
  • Zagłębie Piechcin - Kujawy Markowice 3:0
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - KS Brzoza 1:2
  • Noteć Gębice - Dąb Barcin 1:0
  • Mikrus Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 3:3
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Terminarz

Rozgrywki Ligowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-08-19 Sparta Janowiec Wielkopolski 2:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2017-08-19 Zootechnik Kołuda Wielka 3:0 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
2017-08-19 Goplania Inowrocław 8:1 Znicz Rojewo relacja ›
2017-08-19 Pałuczanka Znin 1:1 Dąb Barcin zobacz ›
2017-08-19 Mikrus Szadłowice 1:3 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2017-08-20 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 1:2 Noteć Gębice zobacz ›
2017-08-26 KS Brzoza 3:0 Znicz Rojewo zobacz ›
2017-08-26 Mikrus Szadłowice 1:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2017-08-26 Piast Kołodziejewo 2:2 Dąb Barcin zobacz ›
2017-08-26 Zagłębie Piechcin 1:4 Goplania Inowrocław zobacz ›
2017-08-26 Burza Nowa Wieś Wielka 2:3 Pałuczanka Znin zobacz ›
2017-08-26 Noteć Gębice 1:2 Kujawy Markowice zobacz ›
2017-09-02 KS Brzoza 6:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2017-09-02 Zootechnik Kołuda Wielka 0:0 Noteć Gębice zobacz ›
2017-09-02 Goplania Inowrocław 5:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2017-09-02 Sparta Janowiec Wielkopolski 5:1 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2017-09-02 Dąb Barcin 3:2 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
2017-09-03 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 3:1 Znicz Rojewo relacja ›
2017-09-09 Sparta Janowiec Wielkopolski 1:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
2017-09-09 Zagłębie Piechcin 5:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
2017-09-09 Piast Kołodziejewo 3:2 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
2017-09-09 Mikrus Szadłowice 1:3 KS Brzoza zobacz ›
2017-09-09 Znicz Rojewo 2:5 Kujawy Markowice relacja ›
2017-09-09 Noteć Gębice 2:2 Pałuczanka Znin zobacz ›
2017-09-16 Goplania Inowrocław 6:3 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2017-09-16 Zootechnik Kołuda Wielka 2:0 Znicz Rojewo relacja ›
2017-09-16 Kujawy Markowice 0:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2017-09-16 KS Brzoza 2:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2017-09-16 Dąb Barcin 3:3 Noteć Gębice zobacz ›
2017-09-16 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 4:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2017-09-23 Noteć Gębice 4:5 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
2017-09-23 Znicz Rojewo 1:0 Pałuczanka Znin relacja ›
2017-09-23 Zagłębie Piechcin 7:3 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2017-09-23 Mikrus Szadłowice 2:0 Kujawy Markowice zobacz ›
2017-09-23 Sparta Janowiec Wielkopolski 4:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
2017-09-23 Goplania Inowrocław 3:1 KS Brzoza zobacz ›
2017-09-30 Zootechnik Kołuda Wielka 2:3 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2017-09-30 Kujawy Markowice 0:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2017-09-30 Pałuczanka Znin 3:3 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2017-09-30 Dąb Barcin 5:0 Znicz Rojewo zobacz ›
2017-09-30 KS Brzoza 2:1 Piast Kołodziejewo zobacz ›
2017-10-01 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 1:4 Goplania Inowrocław zobacz ›
2017-10-07 KS Brzoza 6:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
2017-10-07 Znicz Rojewo 2:1 Burza Nowa Wieś Wielka relacja ›
2017-10-07 Zagłębie Piechcin 0:0 Dąb Barcin zobacz ›
2017-10-07 Goplania Inowrocław 4:2 Kujawy Markowice zobacz ›
2017-10-07 Mikrus Szadłowice 0:2 Pałuczanka Znin zobacz ›
2017-10-07 Piast Kołodziejewo 3:1 Noteć Gębice zobacz ›
2017-10-07 Sparta Janowiec Wielkopolski 5:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
2017-10-14 Zootechnik Kołuda Wielka 1:5 Goplania Inowrocław zobacz ›
2017-10-14 Kujawy Markowice 1:3 KS Brzoza zobacz ›
2017-10-14 Dąb Barcin 5:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
2017-10-14 Burza Nowa Wieś Wielka 2:0 Zagłębie Piechcin zobacz ›
2017-10-14 Pałuczanka Znin 0:4 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
2017-10-14 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 1:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
10  2017-10-21 Sparta Janowiec Wielkopolski 3:3 Dąb Barcin zobacz ›
10  2017-10-21 KS Brzoza 0:2 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
10  2017-10-21 Znicz Rojewo 5:2 Noteć Gębice relacja ›
10  2017-10-21 Goplania Inowrocław 0:0 Pałuczanka Znin zobacz ›
10  2017-10-21 Mikrus Szadłowice 4:3 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
10  2017-10-21 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 1:2 Kujawy Markowice zobacz ›
11  2017-10-28 Dąb Barcin 2:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
11  2017-10-28 Zootechnik Kołuda Wielka 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
11  2017-10-28 Pałuczanka Znin 0:1 KS Brzoza zobacz ›
11  2017-10-28 Noteć Gębice 2:1 Zagłębie Piechcin zobacz ›
11  2017-10-28 Kujawy Markowice 3:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
11  2017-10-28 Burza Nowa Wieś Wielka 3:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
12  2017-11-04 KS Brzoza 2:0 Dąb Barcin zobacz ›
12  2017-11-04 Goplania Inowrocław 4:1 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
12  2017-11-04 Piast Kołodziejewo 2:0 Znicz Rojewo relacja ›
12  2017-11-04 Mikrus Szadłowice 3:6 Noteć Gębice zobacz ›
12  2017-11-04 Kujawy Markowice 2:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
12  2017-11-05 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 9:2 Pałuczanka Znin zobacz ›
13  2017-11-11 Zootechnik Kołuda Wielka 2:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
13  2017-11-11 Znicz Rojewo 1:4 Zagłębie Piechcin relacja ›
13  2017-11-11 Burza Nowa Wieś Wielka 1:5 KS Brzoza zobacz ›
13  2017-11-11 Dąb Barcin 6:2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
13  2017-11-11 Pałuczanka Znin 3:0 Kujawy Markowice zobacz ›
13  2017-11-12 Noteć Gębice 5:1 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
14  2017-11-18 Zootechnik Kołuda Wielka 1:0 Pałuczanka Znin zobacz ›
14  2017-11-18 Piast Kołodziejewo 1:4 Zagłębie Piechcin zobacz ›
14  2017-11-18 Kujawy Markowice 1:5 Dąb Barcin zobacz ›
14  2017-11-18 Goplania Inowrocław 1:3 Noteć Gębice zobacz ›
14  2017-11-19 Mikrus Szadłowice 0:0 Znicz Rojewo relacja ›
14  2017-11-19 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 4:2 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
15  2017-11-18 Burza Nowa Wieś Wielka 5:1 Kujawy Markowice zobacz ›
15  2017-11-25 Pałuczanka Znin 2:4 Piast Kołodziejewo zobacz ›
15  2017-11-25 Dąb Barcin 6:1 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
15  2017-11-25 Noteć Gębice 5:3 KS Brzoza zobacz ›
15  2017-11-25 Znicz Rojewo 2:3 Sparta Janowiec Wielkopolski relacja ›
15  2017-11-25 Zagłębie Piechcin 1:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
16  2018-03-17 Zagłębie Piechcin 0:3 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
16  2018-03-17 Burza Nowa Wieś Wielka 2:2 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
16  2018-03-17 Znicz Rojewo 5:2 Goplania Inowrocław relacja ›
16  2018-03-17 Dąb Barcin 0:1 Pałuczanka Znin zobacz ›
16  2018-03-17 Piast Kołodziejewo 8:2 Mikrus Szadłowice zobacz ›
16  2018-03-17 Noteć Gębice 1:0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
17  2018-03-24 Znicz Rojewo 3:3 KS Brzoza relacja ›
17  2018-03-24 Sparta Janowiec Wielkopolski 3:4 Mikrus Szadłowice zobacz ›
17  2018-03-24 Dąb Barcin 3:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
17  2018-03-24 Goplania Inowrocław 5:2 Zagłębie Piechcin zobacz ›
17  2018-04-14 Pałuczanka Znin 6:0 Burza Nowa Wieś Wielka zobacz ›
17  2018-05-09 Kujawy Markowice 0:3 Noteć Gębice zobacz ›
18  2018-03-31 Zagłębie Piechcin 0:2 KS Brzoza zobacz ›
18  2018-03-31 Noteć Gębice 4:0 Zootechnik Kołuda Wielka zobacz ›
18  2018-03-31 Mikrus Szadłowice 2:0 Goplania Inowrocław zobacz ›
18  2018-03-31 Piast Kołodziejewo 5:3 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
18  2018-03-31 Burza Nowa Wieś Wielka 0:2 Dąb Barcin zobacz ›
18  2018-03-31 Znicz Rojewo 2:1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. relacja ›
19  2018-04-07 Goplania Inowrocław 2:0 Sparta Janowiec Wielkopolski zobacz ›
19  2018-04-07 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 2:4 Zagłębie Piechcin zobacz ›
19  2018-04-07 Burza Nowa Wieś Wielka 1:2 Piast Kołodziejewo zobacz ›
19  2018-04-07 KS Brzoza 2:1 Mikrus Szadłowice zobacz ›
19  2018-04-07 Kujawy Markowice 0:3 Znicz Rojewo zobacz ›
19  2018-04-07 Pałuczanka Znin 3:3 Noteć Gębice zobacz ›
20  2018-04-14 Piast Kołodziejewo 2:2 Goplania Inowrocław zobacz ›
20  2018-04-14 Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka relacja ›
20  2018-04-14 Zagłębie Piechcin 3:0 Kujawy Markowice zobacz ›
20  2018-04-14 Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza zobacz ›
20  2018-04-14 Noteć Gębice 1:0 Dąb Barcin zobacz ›
20  2018-04-14 Mikrus Szadłowice 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. zobacz ›
21  2018-04-21 Burza Nowa Wieś Wielka Noteć Gębice 17:00
21  2018-04-21 Pałuczanka Znin Znicz Rojewo 16:00
21  2018-04-21 Zootechnik Kołuda Wielka Zagłębie Piechcin 17:00
21  2018-04-21 Kujawy Markowice Mikrus Szadłowice 17:00
21  2018-04-21 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
21  2018-04-21 KS Brzoza Goplania Inowrocław 17:00
22  2018-04-28 Mikrus Szadłowice Zootechnik Kołuda Wielka 15:00
22  2018-04-28 Sparta Janowiec Wielkopolski Kujawy Markowice 16:00
22  2018-04-28 Zagłębie Piechcin Pałuczanka Znin 16:00
22  2018-04-28 Znicz Rojewo Dąb Barcin 16:00
22  2018-04-28 Piast Kołodziejewo KS Brzoza 16:00
22  2018-04-28 Goplania Inowrocław Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 15:30
23  2018-05-02 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. KS Brzoza 17:00
23  2018-05-02 Burza Nowa Wieś Wielka Znicz Rojewo 14:00
23  2018-05-02 Dąb Barcin Zagłębie Piechcin 17:00
23  2018-05-02 Kujawy Markowice Goplania Inowrocław 17:00
23  2018-05-02 Pałuczanka Znin Mikrus Szadłowice 17:00
23  2018-05-02 Noteć Gębice Piast Kołodziejewo 17:00
23  2018-05-02 Zootechnik Kołuda Wielka Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
24  2018-05-05 Goplania Inowrocław Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
24  2018-05-05 KS Brzoza Kujawy Markowice 17:00
24  2018-05-05 Mikrus Szadłowice Dąb Barcin 17:00
24  2018-05-05 Zagłębie Piechcin Burza Nowa Wieś Wielka 17:00
24  2018-05-05 Sparta Janowiec Wielkopolski Pałuczanka Znin 17:00
24  2018-05-05 Piast Kołodziejewo Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 17:00
25  2018-05-12 Dąb Barcin Sparta Janowiec Wielkopolski 17:00
25  2018-05-12 Zootechnik Kołuda Wielka KS Brzoza 17:00
25  2018-05-12 Noteć Gębice Znicz Rojewo 17:00
25  2018-05-12 Pałuczanka Znin Goplania Inowrocław 17:00
25  2018-05-12 Burza Nowa Wieś Wielka Mikrus Szadłowice 17:00
25  2018-05-12 Kujawy Markowice Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 17:00
26  2018-05-19 Goplania Inowrocław Dąb Barcin 14:00
26  2018-05-19 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
26  2018-05-19 KS Brzoza Pałuczanka Znin 17:00
26  2018-05-19 Zagłębie Piechcin Noteć Gębice 17:00
26  2018-05-19 Piast Kołodziejewo Kujawy Markowice 17:00
26  2018-05-19 Sparta Janowiec Wielkopolski Burza Nowa Wieś Wielka 17:00
27  2018-05-26 Dąb Barcin KS Brzoza 17:00
27  2018-05-26 Burza Nowa Wieś Wielka Goplania Inowrocław 17:00
27  2018-05-26 Znicz Rojewo Piast Kołodziejewo 14:00
27  2018-05-26 Noteć Gębice Mikrus Szadłowice 17:00
27  2018-05-26 Zootechnik Kołuda Wielka Kujawy Markowice 17:00
27  2018-05-26 Pałuczanka Znin Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 17:00
28  2018-05-31 Piast Kołodziejewo Zootechnik Kołuda Wielka 11:00
28  2018-05-31 Zagłębie Piechcin Znicz Rojewo 11:00
28  2018-05-31 KS Brzoza Burza Nowa Wieś Wielka 11:00
28  2018-05-31 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. Dąb Barcin 17:00
28  2018-05-31 Kujawy Markowice Pałuczanka Znin 17:00
28  2018-05-31 Sparta Janowiec Wielkopolski Noteć Gębice 17:00
29  2018-06-02 Pałuczanka Znin Zootechnik Kołuda Wielka 17:00
29  2018-06-02 Zagłębie Piechcin Piast Kołodziejewo 17:00
29  2018-06-02 Dąb Barcin Kujawy Markowice 17:00
29  2018-06-02 Znicz Rojewo Mikrus Szadłowice 13:00
29  2018-06-02 Noteć Gębice Goplania Inowrocław 17:00
29  2018-06-02 Burza Nowa Wieś Wielka Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 17:00
30  2018-06-09 Piast Kołodziejewo Pałuczanka Znin 17:00
30  2018-06-09 Zootechnik Kołuda Wielka Dąb Barcin 17:00
30  2018-06-09 Kujawy Markowice Burza Nowa Wieś Wielka 17:00
30  2018-06-09 Burza Nowa Wieś Wielka Noteć Gębice 17:00
30  2018-06-09 Sparta Janowiec Wielkopolski Znicz Rojewo 17:00
30  2018-06-09 Mikrus Szadłowice Zagłębie Piechcin 17:00

Rozgrywki Pucharowe

Kol. Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
---  2017-08-05 Znicz Rojewo 0:1 Dąb Bąkowo zobacz ›

Rozgrywki Towarzyskie/Sparingi

Data Drużyna 1 Wynik Drużyna 2 Relacja
2017-07-14 Znicz Rojewo 3:5 Kujawy Kozy zobacz ›
2017-07-26 Znicz Rojewo 1:8 Noteć Inowrocław zobacz ›
2017-08-01 Goplania Inowrocław 2:1 Znicz Rojewo zobacz ›
2017-10-28 Czarni Wierzchosławice 2:3 Znicz Rojewo relacja ›
2018-02-02 Cuiavia inowrocław (juniorzy) 0:2 Znicz Rojewo zobacz ›
2018-02-12 Piast Złotniki Kujawskie 5:1 Znicz Rojewo zobacz ›
2018-02-17 Noteć Inowrocław Znicz Rojewo 16:00
2018-02-24 Unia Janikowo (junior starszy) Znicz Rojewo 12:00
2018-03-04 Cukrownik Tuczno 1:6 Znicz Rojewo zobacz ›
2018-03-10 Hermes Radłowo 2:3 Znicz Rojewo zobacz ›

Klub wspierają:

URZĄD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pałuczanka ZninZnicz Rojewo
Pałuczanka Znin   Znicz Rojewo
2018-04-21, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Znicz RojewoZootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Piast Kołodziejewo 2:2 Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin 3:0 Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza
Noteć Gębice 1:0 Dąb Barcin
Mikrus Szadłowice 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Burza Nowa Wieś Wielka - Noteć Gębice
Pałuczanka Znin - Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice - Mikrus Szadłowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. - Sparta Janowiec Wielkopolski
KS Brzoza - Goplania Inowrocław

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 91, wczoraj: 219
ogółem: 704 863

statystyki szczegółowe