ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Kołodziejewo - Goplania Inowrocław 2:2
  • Znicz Rojewo - Zootechnik Kołuda Wielka 3:1
  • Zagłębie Piechcin - Kujawy Markowice 3:0
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - KS Brzoza 1:2
  • Noteć Gębice - D±b Barcin 1:0
  • Mikrus Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 3:3
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii komentuj±cych. Masz prawo komentować, wyrażać swoj± opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyj±¶ opini±. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będ± usuwane.

A klasa - strzelcy

stan po 26 kolejce

31 - Arkadiusz Makowiecki (Goplania),

22 - Kamil Fajkowski (Czarni), Sławomir Roszak (Kujawy),

21 - Łukasz Waligóra (Unia),

18 - Piotr Krysiak (Brzoza), Paweł Stępień (Mikrus), 

17 - Grzegorz Pakulski (Unia),

16 - Kamil Brzustowicz (Czarni),

15 - Krzysztof Głogowski (Znicz), Jakub ¦lebioda (Zagłębie),

14 - Jędrzej Florek (Burza), Borys Klimczewski (Cukrownik),

13 - Marcin Wijata (Znicz), Błażej Wyrkowski (Orłowianka), Kajetan Wegner (Kujawy), 

12 - Maciej Smerliński (Brzoza), Mirosław Szatkowski (Zootechnik),

11 - Piotr Bachanek (Piast), 

9 - Paweł Sobecki (Goplania), Piotr Kędziora (Piast), Mateusz Wiktorowicz (Zagłębie), Sylwester Gęgotek (Unia), 

8 - Szymon Kociuk (Zootechnik), Paweł Marciniak (Zagłębie), Łukasz Lutowski (Brzoza), Sebastian Basiński (Kujawy), Aleksander Pierzchała (Zootechnik), Piotr Łabuszyński (Piast), Jakub Juszczyk (Zagłębie), 

7 - Szymon Piech (Burza), Mikołaj Ciejek (Unia), Radosław Malinowski (Burza 5, D±b 2), Michał Kacprzak (Burza), Krystian Makowiecki (Goplania), Mateusz Balik (Unia), Artur D±browski (Mikrus), Tomasz Bakiera (Cukrownik), Artur Zaborowski (Burza 3, D±b 4),

6 - Łukasz Paczkowski (Goplania), Kacper Wiktorowicz (Zagłębie), Damian Sypniewski (Mikrus), Jarosław Jaworski (Brzoza), Hubert Stężewski (Zootechnik), Sławomir Sztuba (Brzoza),

5 - Marcin Grabarek (Znicz), Jarosław Olszewski (Znicz), Bartłomiej Zieliński (Znicz), Przemysław Rutyna (Burza), Maciej Szymański (Piast), Dariusz Nowicki (D±b), Dawid Błażejewski (Zagłębie), Michał B±kowski (Brzoza), Michał Urbaniak (Mikrus), Kamil Baranowski (Brzoza), Mateusz Biłoszewski (Zootechnik), Mateusz Miedziński (Brzoza), Damian Radecki (Piast),  Michał Hałas (Goplania), Mariusz Raczkowski (Brzoza), Sebastian Kaczmarek (Orłowianka), Piotr Marcisz (Zagłębie), Kamil Lewandowski (D±b), Wojciech Zaleta (D±b),

4 - Łukasz Stępień (Orłowianka), Damian Stefański (D±b), Szymon Maciejewski (Zootechnik), Bartłomiej Gotowalski (Mikrus), Adam Rychłowski (Goplania), Robert Wilk (Piast), Dariusz Jeliński (Cukrownik), Krzysztof Sobczak (Czarni), Jakub Pawlaczyk (Orłowianka), Adrian Frelich (Unia), Wojciech Bandosz (Zootechnik), Jarosław D±browski (Burza 1, Czarni 3), Marcin D±browa (Cukrownik), Janusz Humaj (Zootechnik), Stanisław Ciejek (Piast), Adam Patyk (Cukrownik), Dawid Pawlak (Zagłębie), Jakub Pankowski (Kujawy),

3 - Łukasz Jaszyk (Burza), Mikołaj Czaja (Znicz), Paweł Kuczyński (Znicz), Łukasz Radzimski (Znicz), Jarosław Łapiński (Zagłębie), Damian KaĽmierczak (Czarni), Krystian Jędrasik (Czarni), Szymon Szubarga (Goplania), Kamil Szefler (Kujawy), Maciej Adamczak (Kujawy), Marcin Matuszak (Kujawy), Maciej Jaroszewski (Unia), Marcin Michalski (Brzoza), Adam Kujawa (Mikrus), Michał Wołczyk (Cukrownik), Patryk Maziarz (Cukrownik), Marek Grzegorek (Unia), Maciej Kubacki (Burza),

2 - Szymon Borowiak (Znicz), Maciej Pawlak (Znicz), Kuba Tomczyk (Znicz), Tomasz Urbański (Unia), Jarosław Groblewski (D±b), Karol Aleksandrzak (Czarni), Przemysław Gajkowski (Burza), Mariusz Kwiatkowski (Zootechnik), Kamil Bochat (Goplania), Patryk Olszewski (Orłowianka), Arkadiusz Wilk (Piast), Konrad Sobczak (Kujawy), Adam Retlewski (Burza), Oskar Kryszak (Czarni), Marcin Rado (Burza), Adam Stefański (Czarni), Filip Sadowski (Czarni), Karol Kruszczyński (Czarni), Kacper Miazek (Brzoza), Marcin Dunisławski (D±b 1, Orłowianka 1), Krystian Nocny (Mikrus), Joachim Nowacki (Zagłębie), Łukasz Szymański (Goplania), Krzysztof Machowski (Burza), Kamil Piotrowiak (Unia), Michał Morawski (Mikrus), Albert Maciejewski (Brzoza), Przemysław Czaplewski (Goplania), Kornel Popiołkiewicz (Zagłębie), Sławomir Strzelczyk (Zootechnik), Dawid Markowski (D±b),

1 - Sebastian Krzysztofiak (Unia), Wojciech Wróblewski (D±b), Przemysław Liszkowski (D±b), Dawid Pruszkiewicz (D±b), Mariusz Napierała (Zagłębie), Łukasz Sobek (Zagłębie), Aleksander Piechrzała (Zootechnik), Tomasz Radecki (Piast), Piotr Walczak (Piast), Dawid Szymański (Piast), Tyberiusz Głogowski (Znicz), Bartłomiej Bednarek (Znicz), Kamil Trawka (Znicz), Bartosz Goczkowski (Goplania),Mikołaj Przekwas (Goplania), Maciej Maciejewski (Cukrownik), Michał Niewiadomski (Cukrownik), Sebastian Rafiński (Burza), Maciej Małkowicz (Piast), Rafał Bartczak (Zootechnik), Michał Wilk (Czarni), Dariusz Semenowicz (Mikrus), Leszek Matyjasik (Mikrus), Wojciech Sztandur (Kujawy), Michał Jędrusik (Burza), Łukasz Jędrusik (Burza), Maciej Górczyński (Zagłębie), Zbigniew Sibora (Kujawy), Robert Kacprzak (Cukrownik), Kamil Górecki (Goplania), Radosław ¦witalski (Kujawy), Daniel Wawrzynek (Orłowianka), Krzysztof Kasprzak (Piast), Jakub Nowicki (Zootechnik), Dominik Blumel (Goplania), Krzysztof Wikarski (Piast), Piotr Strzelec (Kujawy), Mateusz Włoch (Kujawy), Jakub Piskadło (Mikrus), Mateusz Hulisz (Zootechnik), Tomasz Sobolewski (Czarni), Kamik Koronowski (Brzoza), Daniel Błaszczak (Burza), Mateusz Zboiński (Czarni), Sebastian Krysiak (Burza), Szymon Sobczak (Orłowianka), Piotr Kazimierski (Unia), Damian Ojczenasz (Zootechnik), Daniel Katzur (Goplania), Mikołaj Wędzlewski (Unia), Arkadiusz Czarniak (Mikrus), Michał Szczesiak (Cukrownik), Michał Szeremet (Burza), Tomasz Kurczewski (Zagłębie)

 

Klub wspieraj±:

URZˇD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pałuczanka ZninZnicz Rojewo
Pałuczanka Znin   Znicz Rojewo
2018-04-21, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Znicz RojewoZootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Piast Kołodziejewo 2:2 Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin 3:0 Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza
Noteć Gębice 1:0 D±b Barcin
Mikrus Szadłowice 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Burza Nowa Wie¶ Wielka - Noteć Gębice
Pałuczanka Znin - Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice - Mikrus Szadłowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. - Sparta Janowiec Wielkopolski
KS Brzoza - Goplania Inowrocław

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 go¶ć

dzisiaj: 90, wczoraj: 219
ogółem: 704 862

statystyki szczegółowe