Znicz Rojewo rozgromiony w Inowrocławiu.

• autor: znicz.rojewo, 2013-07-21 20:54
Goplania - Znicz 7-2

Bramki dla Znicza: Marcin Wijata, Kacper Waloch.

W pierwszym meczu sparingowym drużyna Znicza Rojewo poniosła wysoką porażkę z V-ligową Goplanią Inowrocław 7-2. Niestety tradycyjnie już jak to bywa w meczach sparingowym zagraliśmy bez nominalnego bramkarza i 11-osobowym składzie (drugą połowę nawet w 10-osobowym). Początek meczu nie zapowiadał tak wysokiej porażki, po 15 minutach gry Znicz objął prowadzenie po bramce Marcina Wijaty, który wykorzystał bardzo dobre prostopadłe podanie Dawida Pawlaka. Niestety później trzykrotnie trafili gospodarze. Pod koniec pierwszej połowy po indywidualnej akcji bramkę kontaktową zdobył debiutujący w seniorskiej piłce Kacper Waloch. To było wszystko na co było stać tego dnia naszych zawodników. druga połowa to zdecydowana dominacja Goplanistów, którzy dołożyli kolejne cztery bramki.

Skład: Paweł Kuczyński - Bartłomiej Zieliński, Bartłomiej Bednarek, Szymon Kaszewski, Patryk Borowiak - Kacper Waloch, Artur Zaborowski, Marcin Marciniak, Dawid Pawlak - Marcin Wijata, Szymon Borowiak.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.