Statystyki drużyny

Aktualności

Porażka w Barcinie

• autor: znicz.rojewo, 2013-08-17 21:04

Daniel Kobyłecki (17) kilkakrotnie starał się zagrozić bramce gospodarzy / źródło:Oficjalny profil drużyny LKS DĄB Barcin

Dąb Barcin - Znicz 2-1

Bramka dla Znicza: Szymon Borowiak '32

W dzisiejszym meczu o mistrzostwo A klasy Znicz Rojewo doznał pierwszej porażki w sezonie. Silniejszym rywalem okazał się Dąb Barcin. Mimo bardzo wysokiej temperatury mecz był toczony w dobrym tempie. Do  87 minuty utrzymywał się remis 1-1.  Niestety w końcówce naszym zabrakło sił i gospodarze przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść. Za tydzień rywalem Znicza będzie spadkowicz z V ligi - Kujawianka Strzelno.

Za chwilkę Pan Łukasz Boiński rozpocznie spotkanie drugiej kolejki o mistrzostwo klasy A, a jego asystentami w dzisiejszym spotkaniu będą Artur Rózga oraz Paweł Giczela.
Dzisiejsze spotkanie obserwuje ok. 130 osób.
1 min. nieporozumienie w obronie gospodarzy i szczęśliwie piłkę Leszek Adamczyk posyła na rzut rożny.
5 min. kolejny strzał na bramkę gospodarzy ale mocno niecelnie. Chwilę później goście mają drugi rzut rożny w tym spotkaniu ale dośrodkowania są bardzo niecelne.
7 min. tym razem na przeszkodzie do zdobycia gola staje poprzeczka, która ratuje gospodarzy od utraty gola.
9 min. pierwsza dobra akcja gospodarzy lecz do piłki nie doszedł Jarosław Łapiński.
11 min. rzut wolny z okolic 20 metra, piłka minimalnie nad poprzeczką Leszka. To już kolejna groźna sytuacja pod bramką gospodarzy.

16 min. kolejny strzał zawodnika gości ale bardzo niecelnie. Zawodnicy gospodarzy nie mogą się przebić przez "rosłych" obrońców drużyny gości.
19 min. Leszek Wisz do Jarka Łapińskiego ten minimalnie przenosi piłkę nad porzeczkę. To był pierwszy strzał na bramkę gości.
20 min. tym razem Jarosław Plewa lecz i tym razem piłka mija o kilka centymetrów lewy słupek bramki gości.
21 min. dwukrotnie na bramkę uderza Jarosław Łapiński ale strzały te są niecelne.
23 min. groźnie pod bramką gospodarzy lecz obronną ręką wychodzi z tego Leszek, który wybija piłkę przed siebie.
25 min. Jarosław Łapiński do Leszka Wisza, a ten z 10 metrów uderza prosto w ręce bramkarza
32 min. Szymon Borowiak zdobywa pierwszego gola w tym spotkaniu. Dąb - Znicz 0:1!
36 min. pierwszy rzut rożny dla drużyny Dębu lecz wrzutki lądują na głowach obrońców gości. Wcześniej strzał na bramkę, który paruje na rzut rożny bramkarz gości.
41 min. ładna akcja gospodarzy. Piotr Marcisz pięknie dograł piłkę do Grzegorza Woźniaka, a ten z najbliższej odległości umieszcza futbolówkę w siatce.
43 min. Jarosław Łapiński po rajdzie między obrońcami oddaje strzał, który jest niecelny.
45 min. sędzia dolicza jedną minutę.
Zakończyła się pierwsza połowa Dąb remisuje ze Zniczem 1:1
Na obiekcie w tej chwili ok. 260 kibiców
46 min. rozpoczęliśmy drugą część spotkania.
50 min. Jarosław Plewa uderza ale strzał zablokowany przez obrońcę gości.
56 min. faul Leszka Wisza, strzał zawodnika gości bardzo lekki i Leszek Adamczyk broni. W odpowiedzi szybki atak gospodarzy w okolicach pola karnego brutalnie faulowany Piotr Marcisz, który długo się nie podnosi z boiska. Zawodnik gości napomniany żółtą kartką. Piotr poza boiskiem. Do piłki podchodzi Jarosław Plewa uderza, a bramkarz gości broni. Gramy przez dłuższą chwilę w 10.
60 min. pierwsza zmiana w zespole gości. Za chwilę też na boisko wejdzie Arkadiusz Ostrowski, który zastąpi kontuzjowanego Piotra Marcisza.
65 min. dwa strzały na bramkę gospodarzy ale strzały mocno niecelne w odpowiedzi Jarosław Plewa wychodzi sam na sam z bramkarzem gości lecz tym razem lepszy bramkarz gości.
69 min. strzał na bramkę Jarosława Łapińskiego ale bramkarz wybiją piłkę na rzut rożny. Chwilę później Jarosław Plewa do Leszka Wisza lecz tez zbyt lekko i bramkarz bez problemu łapie piłkę.
70 min. kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi Grzegorz Woźniak, a na jego miejsce pojawia się Mateusz Kranz.
74 min. kolejna sytuacja zawodników gości ale piłka zablokowana przez naszych obrońców.
79 min. Arkadiusz Ostrowski strzał z okolic 25 metra bramkarz przenosi piłkę nad poprzeczką
81 min. tym razem strzał zawodników gości ale piłka obok bramki
84 min. Nikodem Osuch strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego obok bramki
86 min. dwa rzuty rożne wykonywane prze zawodników gości lecz bez większego zagrożenia.
87 min. cóż za wspaniała akcja zawodników gospodarzy. Jarosław Plewa do ostatniej chwili czekał by zagrać do Jarosława Łapińskiego, który strzela głową drugiego gola dla gospodarzy.
90 min. rzut wolny dla zawodników gości. Błąd Leszka Adamczyka naprawiają obrońcy gospodarzy, którzy wybijają piłkę z pola karnego.
91 min. Jarosław Plewa napomniany żółtą kartką za przedłużanie spotkania.
92 min. zmiana w zespole gospodarzy. Za Leszka Wisza wchodzi Jakub Jankowski
94 min. zakończyło się spotkanie Dębu Barcin ze Zniczem Rojewo.