W Kołodziejewie na remis

• autor: znicz.rojewo, 2013-09-23 08:33

Piast - Znicz 1-1

Bramka: Jarosław Dąbrowski

Po dobrym i emocjonującym meczu Znicz Rojewo zremisował z Kołodziejewie z Piastem 1-1. Na to spotkanie udaliśmy się osłabieni brakiem Szymona Borowiaka, Artura Zaborowskiego i Macieja Kowalskiego, jednak dotychczasowi zmiennicy nie zawiedli, podobnie jak cała drużyna pokazali charakter, wolę walki i ambicję. Nikt w meczu nie odpuszczał nawet na chwilę co przełożyło się na dobrą grę i korzystny wynik – bo za taki trzeba uznać wywiezienie punktu z trudnego terenu w Kołodziejewie.

Początek spotkania należał do Znicza. Już w 10 minucie sam na sam z bramkarzem znalazł się Daniel Kobyłecki ale napierany przez obrońców nie zdołał oddać strzału na bramkę, Chwile później występujący wczoraj w ataku Bartłomiej Bednarek po wymanewrowaniu bramkarza i obrońców minimalnie chybił. W końcówce pierwszej połowy ponownie bramkę mógł zdobyć Kobyłecki ale trafił w słupek. Goście najgroźniejsza sytuację stworzyli po strzale z rzutu wolnego kiedy piłka trafiła w spojenie słupka z poprzeczką.

Druga połowa to już bardziej wyrównana gra. Gospodarze znowu z wolnego trafili w słupek. Ok. 65 minuty Piast zdobył swoją bramkę, Zbigniewa Baranowskiego strzałem głową zaskoczył zawodnik Piasta. Radość gospodarzy trwała zaledwie minutę – tuż po wznowieniu gry Znicz wywalczył rzut rożny. Bezpośrednim strzałem z tego stałego fragmentu gry popisał się Jarosław Dąbrowski czym zupełnie zaskoczył bramkarza gospodarzy. Mimo ambitnej walki o 3 punkty końca meczu wynik spotkania nie uległ już zmianie.

autor: ~Atomówki 2013-09-23 11:23:19

avatar Czy w najbliższym czasie podane zostaną info o halówce??

autor: znicz.rojewo 2013-09-23 13:30:29

Profil znicz.rojewo w Futbolowo info o halówce wkrótce

autor: ~anonim 2013-09-23 16:07:04

avatar uwazam ze zespol jak do tej pory zagral najlepszy mecz

autor: ~dobrze 2013-09-23 19:56:02

avatar Brawo panowie, w końcu zagrał stary dobry Znicz a nie zgraja przygasłych gwiazdek. Była walka, był dobry mecz - każdy dał z siebie tyle ile mógł. W środku niezauważalny brak Zabora i Kowala, Piech z Mariniakiem grali to samo co oni a nawet lepiej, Ariel lepszy od Borka na skrzydle, pozytywnie Kiwaka i zmiennicy wszyscy na plus.

autor: ~piastowicz 2013-09-23 19:58:54

avatar trzeba przyznać obrone macie bardzo dobrą ten zawodnik z 13 umiejętnie wami drygował a piły rzucał na napastników na nos powodzenia znicz w dalszych meczach życze utrzymania

autor: ~ od tego wyżej 2013-09-23 20:20:41

avatar Masz racje kolego, Dąbroch klasa - to jest jego pozycja. W końcu zagrał jak za najlepszych lat. Takiego Dąbrocha potrzebujemy.

autor: ~:D 2013-09-23 22:17:07

avatar Gdyby sędzia 2 karne zagwizdał to znicz by wygrał :D Brawo dla Dąbrocha za bramkę :D

autor: ~anonim 2013-09-23 22:49:53

avatar wy tez macie bardzo dobry zespol wiec spokojnie sie utrzymacie a moze nawet cos wiecej powodzenia

autor: ~wierny kibic Czarnych 2013-09-24 01:52:02

avatar Widze Jarek, ze wkoncu wracasz do formy po wstrzemiezliwych wakacjach...he,he. I tak trzymaj kuzyn!...powodzenia Znicz w kolejnych meczach. Gracie coraz lepiej I mam nadzieje, ze bedzie juz tylko wiecej zwyciestw I wspinaczka w gore tabeli...pozdro Znicz!

autor: ~zawsze tam gdzie Znicz 2013-09-24 07:59:39

avatar Gdyby sędzia liniowy nie był nadgorliwy to główny zagwizdałby te dwa karne na Wijacie bo nawet według miejscowych kibiców jeden był na 100 procent. Ale liniowy skutecznie wybił z głowy głównemu chęć ich podyktowania. Inna sprawa czy ktoś by tego karnego strzelił :) Dąbrowski najlepszy na boisku, ale poza tym wszyscy dobrze zagrali i oto chodzi. Nie ma człapania na boisku, jest walka przez 90 minut - a jak ktoś nie ma sił to zmiany trenerze bo rezerwowi udowodnili że są równie przydatni (a nawet bardziej) drużynie jak gwiazdy zakupione w przerwie letniej

autor: ~saimon 2013-09-24 13:42:58

avatar Mecz dobry pozazdroscic frekwencji na trybunach które wywiera presję na sesziow szkodabo karny na latku był ewodentny obie drużyny pokazale dobra pilke

autor: ~XXX 2013-09-24 19:39:07

avatar panie zielinski mam do pana prośbe niech dąbroch gra w obronie a nie w pomocy tam jest miejsce dla zaborowskiego i kowalskigo i piecha warto zagrać trzema w środku to jest optymalne zestawienie

autor: ~anonim 2013-09-24 19:51:15

avatar kowalski? chyba żartujesz, predzej marciniak a kowal ława i tyle w temacie. 2 w ataku musi grać - to nie barca że może grać bez napastnika

autor: ~anonim 2013-09-24 19:52:31

avatar i zabora w najbliższym meczu też bym posadził, Zmiennicy zagrali dobry mecz to niech grają takze w następnym

autor: ~kibic 2013-09-24 19:56:36

avatar Gratki dla zniczap.pomimo dobrego meczu było widać brak Zaborowskiego i borowiaka.ale najważniejsze żeby znicz zaczął wygrywać.powodzenia

autor: ~borek 2013-09-24 20:04:15

avatar Na początek brawo chlopaki ..... Czytać się nie chce polowe tych głupot prawda jest taka ze gdyby nie te wzmocnienia to nawet jednego punktu byśmy nie ugrali... A ci którzy sadza inaczej nie znają się na piłce a udają wielkich znawców.nasze" gwiazdy" jak ich nazywacie podnieśli znacząco poziom gry i takie są fakty. Co do chłopaków którzy teraz mieli okazje zagrać to należą się im brawa rywalizacja w zespole być musi.

autor: ~Do kibica Borka 2013-09-24 20:37:53

avatar Borek nie pisz sam sobie komentarzy :) Jak widziałeś brak Zabora i Borowiaka jak nie było Cię na trybunach :)

autor: ~do Borka 2013-09-24 20:45:38

avatar Ale te gwiazdy biorą pieniądze za grę a wyników nie ma - jak by prezesotrenrogracz naszych starych zawodników zmotywował i dał im do podziału to co dostają gwiazdy to jestem pewny że każdy ze starych zawodników gryzłby trawę i efekt mógłby być jeszcze lepszy. Póki co gwiazdy wygrały jeden mecz z 7. Czekam na kolejne zwycięstwo...

autor: ~anonim 2013-09-24 20:48:58

avatar Borek jak Ty widzisz znaczącz poprawe gry to weź zejdz z boiska i popatrz z boku - poza meczem z piastem graliśmy słabo - dziurawa obrona, środka prawie zero, skrzydeł brak, atak nie skuteczny - Ty też grasz poniżej oczekiwań - grałes dużo lepiej

autor: ~odezwali się cwaniaki 2013-09-24 21:25:23

avatar borek olej kolesi prawda jest taka może był by punkcik może dwa szkoda że cię nie było ale teraz czas dla ciebie i udowodni niedowiarkom że podtrawisz grać dobrze w piłkę było wiadomo że na dąbrocha będą jechać no ale do ciebie jak ty ciągniesz grę drugi taki na boku i jest dobrze kolesie zapraszam na boisko jak potraficie lepiej a nowych kolegów zostawcie w spokoju bo jeszcze będzie z nich mieli dużo radości powodzenia znicz

autor: ~lolo 2013-09-24 21:31:34

avatar z tego co wiem to euro płacą w zniczu i nie tylko chłopakom z okolic ale za mecz też mają do podziału razem z trenerem i kierownikiem wogule jest podział na całą drużynę około 100 euro na łeb

autor: ~do borka 2013-09-24 22:31:09

avatar nowi podniesli znaczaco poziom naszej gry chlopie 6 kolejek 5 punktow zejdz na ziemie co ty wogole piszesz teraz dopiero zobaczylismy prawdziwy znicz