Nareszcie zwycięstwo

• autor: znicz.rojewo, 2013-09-28 21:21

Fot. Artur Zaborowski zdobył dzisiaj dwie braki i zaliczył asystę.

herb Znicz Rojewo           4-1           herb Dąb Bąkowo

Znicz Rojewo - Dąb Bąkowo

Bramki: Artur Zaborowski -2, Marcin Wijata i J. Olszewski po 1

7 kolejek czekaliśmy na zwycięstwo naszej drużyny w meczu ligowym. Sztuki tej udało się w końcu dokonać w sobotnim meczu z zawsze silnym Dębem Bąkowo. Mecz od początku przebiegał w dość szybkim tempie z optyczną przewagą gości, którzy kilkakrotnie zagrozili naszej bramce jednak bardzo dobrze dysponowany Zbigniew Baranowski nie dał się zaskoczyć. Do przerwy bramek nie oglądaliśmy.

Już w pierwszej akcji po przerwie Znicz objął prowadzenie. Dobre dośrodkowanie Patryka Borowiaka na bramkę zamienił głową Artur Zaborowski.  Niestety 15 minut później sędzia spotkania  podyktował bardzo kontrowersyjny rzut karny za rzekomy faul Patryka Borowiaka na napastniku gości. Jedenastkę pewnie wykorzystał zawodnik Dębu i mieliśmy remis 1-1.  Końcówka spotkania była w wykonaniu Znicza iście piorunująca.  W 85 minucie  Szymon Piech wypatrzył niepilnowanego w polu karnym, rozgrywającego dzisiaj bardzo dobre zawody Zaborowskiego, a ten bez większych problemów pokonał bramkarza Dębu.  Dwie minuty później  było już 3-1. Po zagraniu Jarosława Dąbrowskiego, Marcin Wijata uprzedził wybiegającego  bramkarza i głową posłał piłkę do bramki gości.  W ostatniej akcji meczu rywala dobił J. Olszewski, który strzałem  z pola karnego ustalił wynik spotkania.

Miejmy nadzieję, że w kolejnych spotkaniach nasi zawodnicy potwierdzą wzrost formy i powalczą o kolejne jakże cenne punkty.

herb Znicz Rojewo Znicz Rojewo zagrał w składzie:

1. Zbigniew Baranowski
2. Patryk Borowiak  (1 asysta)
3. Jarosław Dąbrowski  (1 asysta)
4. Bartłomiej Zieliński kapitan
5. Robert Matyjasz
6. Damian Wojciechowski  zmiana 46" Maciej Kowalski
7. Marcin Marciniak  zmiana 65" Jarosław Olszewski bramka
8. Artur Zaborowski bramka bramka  (1 asysta)
9. Szymon Borowiak żółta kartka
10. Szymon Piech  (1 asysta)  zmiana 85" Dawid Pawlak
11. Daniel Kobyłecki czerwona kartka  zmiana 55" Marcin Wijata bramka żółta kartka

autor: ~wierny kibic Czarnych 2013-09-29 02:24:10

avatar Brawo Znicz!!!...tak trzymac chlopaki!!! Bo ten przeciwnik nie byl wcale slaby, ani nie byl najlepszy. Za to w nastepnej kolejce czeka Was bardzo ciezkie spotkanie I to na wyjezdzie. Zycze Wam z calego serca powodzenia w tym najblizszym starciu z Gebicami I trzymam za Was kciuki. Wierze, ze latwo skory nie sprzedacie I przywieziecie korzystny wynik do domu(mile widziane bylyby 3 punkty)...pozdro Znicz!

autor: ~ kibic 2013-09-29 10:49:41

avatar Wielki szacun dla tych co potrafią "GRAĆ"

autor: ~xxx 2013-09-29 21:12:42

avatar dobry pomysł że dąbroch gra na obronie myślałem że to blado będzie a tu drugi mecz dobrze brawo za pomysł panie trenerze - nie spodziewałem się