• Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Znin 1:3

I kolejka halówki

• autor: znicz.rojewo, 2013-10-27 20:48

Rojewska Liga Halowa

Zainaugurowano rozgrywki 4 edycji Ligi Halowej Piłki Nożnej w Rojewie. Na naszej stronie szczególnie będziemy przyglądać się dokonaniom zawodników Znicza Rojewo. Nasi zawodnicy zostali zgłoszeni do gry w 4 zespołach. Zdecydowanie największa i najsilniejsza grupa przywdziała na czas zimowy barwy Dworu Biesiadnego Rojewo – 8 zawodników: Bartłomiej Zieliński, Bartłomiej Bednarek, Zbigniew Baranowski, Jarosław Dąbrowski, Artur Zaborowski, Paweł Kuczyński, Szymon Piech, Szymon Borowiak). Po 5 zawodników Znicza występuje w drużynie FC Wybranowo: Marcin Wijata, Patryk Borowiak, Dawid Pawlak, Damian Wojciechowski, Jarosław Olszewski i w Zimnym Lechu Liszkowo: Daniel Kobyłecki, Bartłomiej Kośka, Łukasz Kroplewski, Robert Matyjasz, Ariel Olszewski. Ostatni zawodnik Znicza zgłoszony do rozgrywek halowych to Szymon Kaszewski z Galaktikos.

W pierwszej kolejce skutecznością błysnął dwukrotny król strzelców Jarosław Dąbrowski (Dwór), który zdobył 6 bramek. Cztery trafienia zaliczył Szymon Kaszewski (Galaktikos). Po jednej bramce zdobyli: Marcin Wijata, Damian Wojciechowski, Łukasz Kroplewski i Bartłomiej Bednarek.

Wszystkim zawodnikom uczestniczącym w rojewskich rozgrywkach życzymy dobrych wyników i zadowolenia z gry.

Wyniki w rozwinięciu

Komplet wyników I kolejki:

Arena Niszczewice - Inodrog 0 - 3 (Dawid Marczyński 2, Daniel Królikowski)

FC Wybranowo - San Marino 7 - 3 (Oskar Kryszak 3, Jakub Gruszczyński - 2, Marcin Wijata, Damian Wojciechowski, Jakub Gruszczyński - Kacper Janicki, Krzysztof Twardowski, Patryk Studziński)

Reklama-Gniewkowo.pl - FC Dream Team 2 - 5  (Mikołaj Ciejek 2 - Łukasz Jaranowski 2, Jakub Pawlaczyk, Łukasz Stępień, Bartłomiej Jędrzejczak)

Zimny Lech Liszkowo - Market Eska Atomówki 1 - 3 (Łukasz Kroplewski - Marek Szczęsny, Patryk Marjański, samobójcza)

Mocny Full - Galaktikos 3 - 8  (Kacper Waloch, Kamil Frontczak, Radosław Sowiński - Szymon Kaszewski 4, Rafał Olszewski 3, Kamil Matuszak)

Auto-Sprint Niedźwiadki - Dwór Biesiadny Rojewo 0 - 9 (Jarosław Dąbrowski 6, Damian Urbański, Bartłomiej Bednarek, Paweł Stępień)

autor: ~leszek z liszkowic 2013-10-29 17:37:06

avatar Wygrali prawie wszyscy przdstawicieli znicza tylko zimny lech zagrał jak ciepły Reds... a teraz dream team i cieplutkim znowu wróze porażke:)

autor: ~tomek z liszkowa 2013-10-30 08:44:15

avatar leszek zjedz snikersa

autor: ~Zimny LEch 2013-11-02 10:58:10

avatar DObre dobre :D aaa tylko ze zaden zawodnik zimnego lecha nie czuje się zawodnikiem ZNicza. a KRoplewski i KOSka juz tam nie grają ^^

autor: ~jojo 2013-11-02 12:20:45

avatar prosil cie ktos o zdanie ? i masz racje, nie graja, bo ten cieply lech jest potrzebny w Zniczu tyle, co zeszloroczny snieg ;]tak miedzy nami, poznajcie swoje miejsce w szeregu

autor: ~do jojo 2013-11-03 09:55:17

avatar szkoda ze nikt nie pamięta kiedy bez liszkowa znicz nie istniał bo by nie miał kto na treningu wystapic gdyby nie chłopaki z liszkowa. Paczek zdobywal najwięcej bramek tez nikt nie pamięta. Kompletny brak wdziecznosci.

autor: ~anonim 2013-11-03 10:21:01

avatar Akurat nie szanowanie ludzi, którzy coś dla tego klubu zrobili i pomogli się mu odrodzić to w Rojewie normalka i bez wątpienia zaprowadzi to Znicza z powrotem do B-klasy. I nie chodzi tylko o chłopaków z Liszkowa, bo też wypięto się na wielu innych zawodników, żeby zastąpić ich "teoretycznie" lepszymi graczami. Klub powinien opierać się na ludziach, którym zależy, a nie na takich którzy przyszli tu pograć i dorobić do piłkarskiej emerytury. Co do miejsca w szeregu Liszkowa, to IV liga IV liga Piast, Piast, Piast :D

autor: ~anonim 2 2013-11-04 18:13:16

avatar Witam wszystkich. Chciałbym jako kibic zaprotestować i zadać kilka pytań m.in. dlaczego prowadzący tą stronę bedzie przyglądał się tylko zawodnikom znicza. Dlaczego informacje o RHLPN są podawa do publicznej wiadomości na stronie internetowej Znicza. Znicz jest niezależnym zespołem sportowym którego zawodnicy grają w wielu zespołach ligi halowej. Mamy przecież gminną stronę internetową i to tam powinny znaleść się informacje. Co do polityki kadrowej Znicza to żeby się nie stało tak jak w wielu klubach powiatu m.in. Kościelcu ,Orłowie itd.Ludzi którzy wywalczyli awanse i dali z siebie wszystko odstawiono na boczny tor a potem spadki bo miał ktoś przyjść lepszy .

autor: ~anonimie 2 2013-11-04 20:35:20

avatar Kolego masz napisane że szczególnie będziemy przyglądać się zawodnikom Znicza co nie oznacza ze o innych nic nie bedzie... poza tym to strona Znicza i nie wyobrażam sobie aby pisano na niej o cudownych wynikach jakiegoś Auto sprintu, Atomówek, Reklamy Gniewkowo czy San Marino. Poza tym jeżeli cos ci sie nie podoba to nie musisz wchodzić.

autor: ~anonim 2 2013-11-05 15:43:45

avatar Dlatego że jest to strona Znicza i nie powinny znajdować się tam informacje o halówce. Znicz nie jest org. ligi halowej tylko Urząd Gminy i na jej stronach powinny znajdowac się informacje. Jeszcze coś ci wyjaśnić.

autor: znicz.rojewo 2013-11-05 18:23:24

Profil znicz.rojewo w Futbolowo anonim jeżeli coś Ci się nie podoba napisz oficjalne pismo do Urzędu i może ktoś się tym zainteresuje w Gminie, a póki co na tej stronie będziemy pisać o halówce bo grają tam zawodnicy Znicza, czy Ci się to podoba czy nie

Sparta Janowiec WielkopolskiZnicz Rojewo
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo