Porażka w Kcyni

• autor: znicz.rojewo, 2014-04-27 20:44

herb Orzeł Kcynia     4:2       herb Znicz Rojewo

Orzeł Kcynia          Znicz Rojewo

Porażką naszych zawodników zakończył się wyjazdowy mecz w Kcyni. Tym samym przerwana została porażka 4 kolejnych wyjazdowych zwycięstw Znicza. Do Kcyni nasi zawodnicy udali się w 12 osobowym składzie bez 3 zawodników z pierwszej "11". Początek spotkania ułożył się dla nas idealnie. Już w 2 minucie meczu za sprawą Bartłomieja Zielińskiego objęliśmy prowadzenie. Niestety po 3 minutach gospodarze wyrównali. W 30 minucie po błędzie w obronie gospodarze objęli prowadzenie. W 44 minucie po szybkiej kontrze straciliśmy 3 bramkę. Do przerwy 3-1. Druga odsłona to ciągłe ataki naszego zespołu. W 64 minucie po dośrodkowaniu J. Dąbrowskiego drugą bramkę głową zdobył Bartłomiej Zieliński.  Mimo nieustannych ataków nie udało nam się zdobyć wyrównującej bramki. W samej końcówce Orzeł zadał ostateczny cios i 3 punkty zostały w Kcyni. Okazja do rehabilitacji już w czwartek 1 maja. Na boisku w Rojewie podejmiemy czołową drużynę ligi - Piasta Kołodziejewo.