Nie taka Brzoza straszna

• autor: znicz.rojewo, 2015-05-18 07:22

KS Brzoza - Znicz Rojewo 1-1 (0-1)

Bramka: Marcin Wijata

Sprawy rodzinne i kartki spowodowały, że do podbydgoskiej Brzozy udaliśmy się w zaledwie 12 osobowym składzie, bez najlepszego strzelca drużyny Jarosława Bagrowskiego oraz podstawowych obrońców Macieja Langa i Roberta Matyjasza. Przed meczem remis wzięlibyśmy pewnie w ciemno ale po meczu pozostał mały niedosyt bo komplet punktów był na wyciągnięcie ręki. Wicelider przeważał lecz ambitnie grający zawodnicy Znicza skutecznie rozbijali liczne ataki gospodarzy, a akcji ofensywnych próbowali głównie po kontrach i stałych fragmentach gry. Właśnie jeden z rzutów wolnych przyniósł naszej drużynie prowadzenie. W 35 minucie po dośrodkowaniu Marcina Grabarka piłkę w polu karnym przyjął Marcin Wijata i z bliskiej odległości pokonał bramkarza Brzozy. Wynik 0-1 utrzymał się do 70 minuty, kiedy to dośrodkowanie z lewej strony boiska z najbliższej odległości skutecznie zamknął napastnik gospodarzy. Do końca meczu wynik już się nie zmienił i z Brzozy wywieźliśmy bardzo cenny punkt.

W następnej kolejce zmierzymy się z Czarnymi Wierzchosławice. Mecz w sobotę  o godzinie 17.00 w Rojewie.

herb Znicz Rojewo Informacje o kadrze Znicz Rojewo

1. Piotr Rynkowski
2. Bartłomiej Bednarek
3. Marcin Grabarek  (1 asysta)
4. Paweł Kuczyński ??ta kartka
5. Tyberiusz Głogowski
6. Patryk Borowiak  zmiana 89" Szymon Kaszewski
7. Kuba Tomczyk
8. Jarosław Olszewski
9. Bartłomiej Zieliński
10. Paweł Moraczyński
11. Marcin Wijata bramka

autor: ~anonim 2015-05-18 16:40:19

avatar A wy myślicie że oni zagrali w najmocniejszym składzie. Tak jak u was tak i u nich zabrakło podstawowych zawodników( kontuzje,kartki) . Po każdym meczu wypada u nich jakiś kontuzjowany grajek.

autor: ~znicz 2015-05-18 19:50:36

avatar Na stronie Unii Janikowo piszą bzdury, że Pałuczanka już spadła. Już wyjaśniam dlaczego. Jeżeli do ligi awansuje Warta Poznań (zagra w barazu) to z III ligi spadną 3 drużyny, na dzień dzisiejszy wszystkie 3 spadają do naszej IV ligi ale Solec może się utrzymać kosztem Tarnovii. Wtedy do naszej IV ligi spadną 2 drużyny. Dalej z IV do V spadną 4 ostatnie drużyny (na dzień dzisiejszy 5) z tego do naszej V ligi spadłoby tylko Gopło, na dzień dzisiejszy spada także LTP Lubanie. Dalej z V ligi do A klasy spadłyby tylko 2 drużyny (aktualnie 3) z tego do naszej A klasy tylko Goplania, na dzień dzisiejszy spada też Kujawy Markowice. Dalej jeżeli Bąkowo/Brzoza/ Burza wygra baraż o awans do V ligi z A klasy spadną tylko 2 drużyny! Na dzień dzisiejszy przy załozeniu, że drużyna z naszj grupy wygra

autor: ~znicz cd 2015-05-18 19:54:01

avatar baraz spadają 3 drużyny, maksymalnie 4. Idąc jeszcze dalej bardzo prawdopodobne jest że zwycięzca 3 gr B klasy (obecnie Piaski Bydgoszcz)zagra w Grupie I a klasy wiec w najlepszym wypadku spadłoby tylko Gnojno.Na stronie Unii troszkę się pospieszyli. Pałuczanka ma całkiem realne szanse na utrzymanie. Trzeba kibicować Warcie Poznań, Unii Solec Kuj i naszemu wicemistrzowi.

autor: ~anonim 2015-05-18 21:43:14

avatar W następnym sezonie 2015/16 3-liga będzie liczyć 16 ekip a nie 18 to spadkowiczów z 3-ligi będzie 5 lub 6 zespołów w tym może być Pogoń Mogilno.

autor: ~saimon 2015-05-19 20:12:36

avatar jak by nie patrzeć mamy szansę nawet Gniewkowo przeskoczyć ... nawet Wierzchosławice ale wątpię po jak są w pełnym składzie grają jednak jeden z najlepszej piłki w a klasie po Janikowie Brzozie Kołodziejewie .. i nam Rojewie teraz wygramy i bałagan Uni Gniewkowo się zrobi