Aktualności

Powtórka z Jezior Wielkich

• autor: znicz.rojewo, 2015-05-23 19:47

Znicz - Czarni 4-4

Bramki dla Znicza: Marcin Wijata, Bartłomiej Zieliński, Tyberiusz Głogowski i Paweł Moraczyński

Historia lubi się powtarzać...

Mecz z Czarnymi rozpoczął się od zdecydowanej przewagi przyjezdnych, czego efektem była bramka w pierwszych minutach spotkania. Końcówka pierwszej połowy należała jednak do Znicza. Najpierw Tyberiusz Głogowski dośrodkował w pole karne, bramkarz Czarnych wybił piłkę wprost pod nogi Marcina Wijaty, który bez problemów doprowadził do wyrównania. W końcowych minutach I połowy Marcin Wijata znalazł się sam na sam z bramkarzem gości jednak został z tyłu sfaulowany i sędzia podyktował rzut karny, który na bramkę zamienił Bartłomiej Zieliński. Pozostaje pytanie dlaczego arbiter nie pokazał faulującemu  zawodnikowi czerwonej kartki???

Początek drugiej połowy także dla znicza. Tuż po rozpoczęciu ładnym strzałem z lewej strony pola karnego Tyberiusz Głogowski podwyższył na 3-1. Minęło kolejne 15 minut i Znicz prowadził już 4-1 a bramkę zdobył Paweł Moraczyński wykorzystując dobre zagranie Kuby Tomczyka. W 83 minucie goście w zamieszaniu podbramkowym zdobywają bramkę na 4-2. W 90 minucie Marcin Wijata wpadł w polu karnym w zawodnika Czarnych i sędzia podyktował rzut karny, pewnie wykorzystany przez gości. W ostatniej minucie doliczonego czasu gry po rzucie rożnym tracimy bramkę na 4-4.

Szkoda kolejnych głupio straconych punktów, bardzo ważnych w kontekście walki o utrzymanie. Za tydzień wyjazd na trudny teren do Strzelna.