ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Znin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Aktualności

Liga halowa na półmetku

  • autor: znicz.rojewo, 2015-12-31 14:22

WYNIKI XIII KOLEJKI


Pogotowie - Mocny Full 0-10
Kuba Tomczyk - 2, Radosław Sowiński - 2, Kacper Waloch - 2, Piotr Przybylski, Radosław Nowak, 2 x samobójcza

OSP Rojewo - Dwór Biesiadny 0-8
Łukasz Radzimski - 3, Mikołaj Ciejek - 3, Paweł Stępień, Szymon Piech

Pacio Pakość - Bala Wierzchosławice 8-3
Paweł Piernik- 3, Karol Kruszczyński - 2, Mateusz Nowicki, Sebastian Krzysztofiak, Mateusz Jadach oraz Krzysztof Sobczak, Kamil Fajkowski i Oskar Kryszak

Auto - Sprint - AZP FeniKS 5-2
Kamil Grzegorek - 2, Mateusz Balik, Bartosz Hebda, Mateusz Laks oraz Paweł Lewandowski, Przemysław Olszewski

Eska - Galaktikos 5-5
Bartłomiej Zieliński - 3, Marcin Wijata - 2 oraz Szymon Borowiak - 3, Szymon Kaszewski - 2

Start Ściborze - Atomówki 2-0
Damian Wojciechowski, Jarosław Olszewski

 

UWAGA! NASTĘPNA KOLEJKA ZOSTANIE ROZEGRANA W PIĄTEK 15.01.2016R.


TABELA

STRZELCY

23 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

16 - Marek Szczęsny (Atomówki), 

15 - Kamil Bochat (Atomówki),

14 - Karol Kruszczyński (Pacio), Marcin Wijata (Eska),

13 - Daniel Wujkowski (Atomówki), Szymon Borowiak (Galaktikos),

12 - Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny), Kamil Grzegorek (Auto Sprint),

11 - Krystian Jędrasik (Bala), Cezary Giemza (Auto Sprint), Kuba Tomczyk (Mocny Full), Radosław Sowiński (Mocny Full)Mateusz Nowicki (Pacio),

10 - Kamil Fajkowski (Bala), Ireneusz Czernij (Start),  Paweł Piernik (Pacio), Szymon Kaszewski (Galaktikos), Jarosław Olszewski (Start), Damian Wojciechowski (Start),

9 - Mateusz Kasprzak (Feniks),

8 - Arkadiusz Czajka (Pogotowie), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech), Piotr Kaźmierski (Dwór Biesiadny), Paweł Roszak (Feniks), Paweł Stępień (Dwór Biesiadny), Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Mateusz Balik (Auto-Sprint), Bartłomiej Zieliński (Eska),

7 - Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Michał Tomczyk (Bala),

6 - Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Krzysztof Popławski (Pogotowie), Damian Althaus (OSP), Kacper Najdek (OSP), Paweł Moraczyński (Eska),

5 - Patryk Mirek (Atomówki), Jarosław Wrona (OSP), Dawid Pawlak (OSP), Wojciech Sztandur (Atomówki), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech), Kacper Waloch (Mocny Full), Piotr Przybylski (Mocny Full), Bartosz Hebda (Auto Sprint), Przemysław Olszewski (Feniks),

4 - Dawid Tomczyk (Auto-Sprint), Krzysztof Głogowski (Eska), Marcin Jadach (Pacio), Dawid Borkowski (Feniks), Patryk Mariański (Atomówki), Ariel Skowroński (Galaktikos), Tomasz Kurpyt (Eska), Marek Szelągowski (Start), Szymon Stolarski (Bala), Kamil Brzustowicz (Bala), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Sebastian Krzysztofiak (Pacio), Mateusz Jadach (Pacio),

3 - Damian Cięgotura (Dwór Biesiadny), Krzysztof Ratajczak (Galaktikos), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Artur Pietrzak (Bala), Sławomir Giemza (Auto-Sprint), Norbert Gmerek (Eska), Filip Sadowski (Bala), Szymon Kaźmierski (OSP), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Damian Witoń (Galaktikos), Krzysztof Sobczak (Bala), Oskar Kryszak (Bala), Tomasz Dudek (Galaktikos), Marcin Sikora (Start), Radosław Nowak (Mocny Full),

2 - Krystian Czajkowski (Start), Zbigniew Baranowski (Dwór Biesiadny), Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Kamil Wujkowski (Atomówki), Szymon Pestka (Atomówki), Kacper Kuster (Start), Rafał Panfil (OSP), Mateusz Zboiński (Bala), Dawid Piekarski (Pacio), Mariusz Sobociński (Pogotowie), Dariusz Wójciński (Bala), Mateusz Kuczyński (Feniks),

1 - Kamil Matuszak (Galaktikos), Marek Kuczyński (Auto-Sprint), Gracjan Dragon (Zimny Lech), Mateusz Krajewski (Pacio), Mariusz Frączak (Pogotowie), Robert Matyjasz (Zimny Lech), Cyryl Buzuk (Auto Sprint), Oskar Buzuk (Auto-Sprint), Maciej Pawlak (Eska), Adrian Błażejewski (Start), Michał Kruszczyński (Feniks), Krzysztof Winiecki (Mocny Full), Łukasz Rudowicz (Pacio), Krzysztof Mitoń (OSP), Mariusz Miszczyk (Auto-Sprint), Dawid Łada (Pogotowie), Tomasz Urbański (Dwór Biesiadny), Rafał Spychalski  (Pogotowie), Przemysław Łysiak (OSP), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Mateusz Laks (Auto-Sprint), Paweł Lewandowski (Feniks)

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [315]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Klub wspierają:

URZĄD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sparta Janowiec WielkopolskiZnicz Rojewo
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
2018-06-09, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Znin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 227, wczoraj: 334
ogółem: 752 928

statystyki szczegółowe