|
WYNIKI XXI KOLEJKI
Bala - Mocny Full 6-2
Kamil Brzustowicz - 4, Marcin Świtalski, Oskar Kryszak oraz Radosław Sowiński, Kuba Tomczyk
Galaktikos - Zimny Lech 6-1
Szymon Kaszewski - 2, Rafał Sobczak - 2, Szymon Borowiak, Tomasz Dudek oraz Bartłomiej Kośka
Eska - OSP 8-4
Paweł Pacholski - 4, Paweł Moraczyński - 2, Marcin Wijata, Bartłomiej Zieliński oraz Damian Althaus - 2, Krzysztof Mitoń, samobójcza
Start Ściborze - Dwór Biesiadny - przełożony
Pogotowie - AZP Feniks 0-3 walkower
Auto Sprint - Atomówki 3-0 - walkower
Galeria zdjęć z XX kolejki - link
NASTĘPNA KOLEJKA: Piątek 19.02.2016
17:30 Bala – Auto Sprint - mecz zaległy
18:05 OSP Rojewo - Galaktikos
18:40 AZP Feniks - Pacio Pakość
19:15 Zimny Lech - Start Ściborze
19:50 Auto Sprint - Eska
20:25 Start Ściborze-Dwór Biesiadny - mecz zaległy
--- Bala - Atomówki 3-0 walkower
--- Dwór Biesiadny - Pogotowie 3-0 walkower
TABELA
STRZELCY
35 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),
27 - Marcin Wijata (Eska)
23 - Karol Kruszczyński (Pacio),
21 - Szymon Borowiak (Galaktikos),
20 - Kamil Bochat (Atomówki), Kuba Tomczyk (Mocny Full),
18 - Marek Szczęsny (Atomówki), Mateusz Nowicki (Pacio), Paweł Stępień (Dwór Biesiadny)
17 - Szymon Kaszewski (Galaktikos), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech),
16 - Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny), Radosław Sowiński (Mocny Full),
15 - Paweł Piernik (Pacio),
14 - Kamil Grzegorek (Auto Sprint), Kamil Fajkowski (Bala), Kamil Brzustowicz (Bala),
13 - Daniel Wujkowski (Atomówki), Cezary Giemza (Auto Sprint), Paweł Roszak (Feniks), Mateusz Kasprzak (Feniks), Ireneusz Czernij (Start),
12 - Damian Wojciechowski (Start), Jarosław Olszewski (Start),
11 - Krystian Jędrasik (Bala), Bartłomiej Zieliński (Eska),
10 - Arkadiusz Czajka (Pogotowie), Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Paweł Moraczyński (Eska),
9 - Piotr Kaźmierski (Dwór Biesiadny), Krzysztof Głogowski (Eska),
8 - Mateusz Balik (Auto-Sprint), Przemysław Olszewski (Feniks), Piotr Przybylski (Mocny Full), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Marek Szelągowski (Start), Damian Althaus (OSP),
7 - Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Michał Tomczyk (Bala), Patryk Mirek (Atomówki), Bartosz Hebda (Auto Sprint), Jarosław Wrona (OSP), Kacper Waloch (Mocny Full),
6 - Krzysztof Popławski (Pogotowie), Kacper Najdek (OSP), Krzysztof Sobczak (Bala), Dawid Pawlak (OSP), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Dawid Borkowski (Feniks), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny), Paweł Pacholski (Eska),
5 - Wojciech Sztandur (Atomówki), Tomasz Kurpyt (Eska), Patryk Mariański (Atomówki), Sebastian Krzysztofiak (Pacio), Mateusz Jadach (Pacio), Norbert Gmerek (Eska), Filip Sadowski (Bala), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Dawid Tomczyk (Auto-Sprint), Oskar Kryszak (Bala),
4 - Marcin Jadach (Pacio), Ariel Skowroński (Galaktikos), Szymon Stolarski (Bala), Dawid Piekarski (Pacio), Sławomir Giemza (Auto-Sprint), Gracjan Dragon (Zimny Lech), Paweł Lewandowski (Feniks), Tomasz Dudek (Galaktikos),
3 - Damian Cięgotura (Dwór Biesiadny), Krzysztof Ratajczak (Galaktikos), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Artur Pietrzak (Bala), Szymon Kaźmierski (OSP), Damian Witoń (Galaktikos), Marcin Sikora (Start), Radosław Nowak (Mocny Full), Mateusz Laks (Auto-Sprint), Krystian Czajkowski (Start), Mateusz Krajewski (Pacio), Dariusz Wójciński (Bala), Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Mateusz Kuczyński (Feniks), Marcin Świtalski (Bala), Rafał Sobczak (Galaktikos),
2 - Zbigniew Baranowski (Dwór Biesiadny), Kamil Wujkowski (Atomówki), Szymon Pestka (Atomówki), Kacper Kuster (Start), Rafał Panfil (OSP), Mateusz Zboiński (Bala), Mariusz Sobociński (Pogotowie), Kamil Matuszak (Galaktikos), Oskar Buzuk (Auto-Sprint), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Robert Matyjasz (Zimny Lech), Mariusz Miszczyk (Auto-Sprint), Krzysztof Mitoń (OSP),
1 - Marek Kuczyński (Auto-Sprint), Mariusz Frączak (Pogotowie), Cyryl Buzuk (Auto Sprint), Maciej Pawlak (Eska), Adrian Błażejewski (Start), Michał Kruszczyński (Feniks), Krzysztof Winiecki (Mocny Full), Łukasz Rudowicz (Pacio), Dawid Łada (Pogotowie), Tomasz Urbański (Dwór Biesiadny), Rafał Spychalski (Pogotowie), Przemysław Łysiak (OSP), Filip Szczepaniak (Start), Patryk Studziński (Eska), Szymon Winiecki (Mocny Full), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Piotr Kanthak (Pacio)
A co to brutal na zdjęciu przy piłce w białej koszulce :)
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
dzisiaj: 105, wczoraj: 585
ogółem: 1 499 578
statystyki szczegółowe