|
WYNIKI XXV KOLEJKI
Galaktikos - AZP Feniks 4-3 mecz zaległy
Tomasz Dudek - 2, Rafał Sobczak, Szymon Borowiak oraz Mateusz Kuczyński, Mateusz Kasprzak, Paweł Roszak
Auto Sprint - Start Ściborze 2-1 mecz zaległy
Mariusz Miszczyk, Mateusz Balik oraz Damian Wojciechowski
Dwór Biesiadny - Zimny Lech Liszkowo 9-4
Jarosław Dąbrowski - 3, Łukasz Radzimski - 2, Paweł Stępień - 2, Piotr Kazimierski - 2 oraz Tomasz Kujawa, Tyberiusz Głogowski, Robert Matyjasz, Bartłomiej Kośka
AZP Feniks - OSP Rojewo 5-0
Mateusz Kasprzak - 2, Paweł Roszak - 2, Michał Borkowski
Auto Sprint - Pacio Pakość 3-6
Mateusz Balik - 3 oraz Paweł Piernik - 2, Mateusz Nowicki - 2, Sebastian Krzysztofiak - 2
Mocny Full - Start Ściborze 3-5
Kacper Waloch, Piotr Przybylski, Kuba Tomczyk oraz Marcin Sikora - 4, Ireneusz Czernij
Atomówki - Galaktikos 0-3 walkower
Pogotowie Ratunkowe - Bala/Czarni 0-3 walkower
Dzięki dziewięciu zdobytym bramkom w dwóch ostatnich meczach Jarosław Dąbrowski ponownie wysunął się na prowadzenie w klasyfikacji wszech czasów Halowej Ligi Piłki Nożnej w Rojewie. W 6 sezonach zdobył 183 bramki. Na drugie miejsce w tej klasyfikacji spadł Marcin Wijata, który zgromadził dotychczas 182 bramki. Kolejne miejsca w tej klasyfikacji zajmują: Szymon Borowiak (172), Łukasz Radzimski (124), Bartłomiej Bednarek (122) i Szymon Kaszewski (116).
TABELA
STRZELCY
48 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),
29 - Marcin Wijata (Eska)
28 - Szymon Borowiak (Galaktikos),
24 - Karol Kruszczyński (Pacio),
23 - Kuba Tomczyk (Mocny Full),
22 - Mateusz Nowicki (Pacio),
21 - Paweł Stępień (Dwór Biesiadny),
20 - Kamil Bochat (Atomówki), Szymon Kaszewski (Galaktikos), Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny),
19 - Kamil Brzustowicz (Bala), Kamil Fajkowski (Bala), Radosław Sowiński (Mocny Full),
18 - Mateusz Kasprzak (Feniks), Marek Szczęsny (Atomówki), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech), Paweł Piernik (Pacio),
17 - Paweł Roszak (Feniks),
16 - Cezary Giemza (Auto Sprint), Mateusz Balik (Auto-Sprint),
15 - Kamil Grzegorek (Auto Sprint), Jarosław Olszewski (Start), Damian Wojciechowski (Start), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Ireneusz Czernij (Start),
14 - Paweł Moraczyński (Eska),
13 - Daniel Wujkowski (Atomówki), Bartłomiej Zieliński (Eska), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),
11 - Krystian Jędrasik (Bala), Krzysztof Głogowski (Eska), Krzysztof Sobczak (Bala), Piotr Kaźmierski (Dwór Biesiadny),
10 - Arkadiusz Czajka (Pogotowie), Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Damian Althaus (OSP), Piotr Przybylski (Mocny Full),
9 - Oskar Kryszak (Bala),
8 - Przemysław Olszewski (Feniks), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Marek Szelągowski (Start), Paweł Pacholski (Eska), Rafał Sobczak (Galaktikos), Kacper Waloch (Mocny Full),
7 - Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Michał Tomczyk (Bala), Patryk Mirek (Atomówki), Bartosz Hebda (Auto Sprint), Jarosław Wrona (OSP), Dawid Pawlak (OSP), Dawid Borkowski (Feniks), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny), Tomasz Dudek (Galaktikos), Mariusz Miszczyk (Auto-Sprint), Sebastian Krzysztofiak (Pacio), Marcin Sikora (Start),
6 - Krzysztof Popławski (Pogotowie), Kacper Najdek (OSP), Dawid Tomczyk (Auto-Sprint), Norbert Gmerek (Eska), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Filip Sadowski (Bala), Krzysztof Mitoń (OSP), Gracjan Dragon (Zimny Lech),
5 - Wojciech Sztandur (Atomówki), Tomasz Kurpyt (Eska), Patryk Mariański (Atomówki), Mateusz Jadach (Pacio), Paweł Lewandowski (Feniks),
4 - Marcin Jadach (Pacio), Ariel Skowroński (Galaktikos), Szymon Stolarski (Bala), Dawid Piekarski (Pacio), Sławomir Giemza (Auto-Sprint), Dariusz Wójciński (Bala), Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Mateusz Kuczyński (Feniks),
3 - Damian Cięgotura (Dwór Biesiadny), Krzysztof Ratajczak (Galaktikos), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Artur Pietrzak (Bala), Szymon Kaźmierski (OSP), Damian Witoń (Galaktikos), Radosław Nowak (Mocny Full), Mateusz Laks (Auto-Sprint), Krystian Czajkowski (Start), Mateusz Krajewski (Pacio), Marcin Świtalski (Bala), Kacper Kuster (Start), Rafał Panfil (OSP), Robert Matyjasz (Zimny Lech),
2 - Zbigniew Baranowski (Dwór Biesiadny), Kamil Wujkowski (Atomówki), Szymon Pestka (Atomówki), Mateusz Zboiński (Bala), Mariusz Sobociński (Pogotowie), Kamil Matuszak (Galaktikos), Oskar Buzuk (Auto-Sprint), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Paweł Brzustowicz (Bala), Maciej Pawlak (Eska), Szymon Winiecki (Mocny Full),
1 - Marek Kuczyński (Auto-Sprint), Mariusz Frączak (Pogotowie), Cyryl Buzuk (Auto Sprint), Adrian Błażejewski (Start), Michał Kruszczyński (Feniks), Krzysztof Winiecki (Mocny Full), Łukasz Rudowicz (Pacio), Dawid Łada (Pogotowie), Tomasz Urbański (Dwór Biesiadny), Rafał Spychalski (Pogotowie), Przemysław Łysiak (OSP), Filip Szczepaniak (Start), Patryk Studziński (Eska), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Piotr Kanthak (Pacio), Dominik Koc (Zimny Lech), Michał Borkowski (Feniks), Tomasz Kujawa (Zimny Lech)
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
dzisiaj: 295, wczoraj: 367
ogółem: 1 492 860
statystyki szczegółowe