Nieudana inaguracja

• autor: znicz.rojewo, 2016-03-20 20:40

CZARNI - ZNICZ 2-1

Bramka dla Znicza - Paweł Kuczyński

W pierwszym meczu rundy wiosennej Znicz przegrał w Gniewkowie z Czarnymi Wierzchosławice 2-1. Już pierwsza składna akcja Czarnych dała im prowadzenie. Na szczęście nasi zawodnicy nie załamali się i chwilę później doszło do wyrównania, kiedy to faulowany w polu karnym był Mikołaj Czaja,  a rzut karny na bramkę zamienił Paweł Kuczyński. Wynik 1-1 utrzymał się do przerwy, mimo kilku dogodnych okazji zarówno z jednej jak i drugiej strony.

Po przerwie obraz gry niewiele się zmienił, obie drużyny starały się zdobyć zwycięską bramkę. Niestety sztuka ta udała się Czarnym, kiedy po indywidualnej akcji ich zawodnik mocnym strzałem pod poprzeczkę nie dał szans debiutującemu w naszych barwach bramkarzowi Dawidowi Kowalskiemu. Po stracie bramki w szeregi naszej drużyny wkradło się sporo nerwów czego efektem dwie czerwone kartki. Grając przez ostatnich 15 minut w "9" mieliśmy nawet okazję na wyrównanie ale tak jak przez cały mecz naszym zawodnikom w kluczowych momentach brakowało precyzji.

Za tydzień, w Wielką Sobotę kolejny niezwykle ważny mecz w Szarleju ze Zjednoczonymi, którego naszej drużynie przegrać już nie wolno.Mecz o godzinie 13.00.