Statystyki drużyny

Aktualności

Remis i niedosyt

• autor: znicz.rojewo, 2016-04-16 20:20

herb Znicz Rojewo                             1:1         herb Zagłębie Piechcin

Znicz Rojewo             Zagłębie Piechcin

Bramka dla Znicza: Marcin Wijata

Po nie najlepszym meczu  Znicz Rojewo zremisował z Zagłębiem Piechcin 1-1. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod dyktando naszego zespołu. Nasi zawodnicy raz za razem atakowali bramkę Zagłębia ale razili nieskutecznością. Do przerwy zmarnowaliśmy co najmniej 5 stuprocentowych sytuacji!

Druga połowa zaczęła się dla Znicza fatalnie. Bartek Bednarek złapał w ciągu kilku minut 2 żółte kartki i prawie całą drugą połowę graliśmy w osłabieniu. Goście szybko wykorzystali liczebną przewagę i od 60 minuty przegrywaliśmy 0-1. Nasi zawodnicy nie załamali się takim przebiegiem meczu i w 80 minucie doprowadzili do wyrównania po bramce wprowadzonego w drugiej połowie Marcina Wijaty. Mimo kolejnych dogodnych okazji w końcówce nasi zawodnicy nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść. Po meczu pozostał niedosyt gdyż ten mecz powinniśmy bezwzględnie wygrać - nawet grając w "10:

O pracy trójki sędziowskiej w składzie Mariusz Jędrzejczyk (Janikowo), Janusz Grzegorski (Janikowo) i Anna Grzegorska (Janikowo) wypowiadać się nie będziemy. Szkoda  czasu i nerwów...