Aktualności

Przełamanie Znicza

• autor: znicz.rojewo, 2016-05-14 20:29

Znicz - Dąb Bąkowo 4-0

Bramki dla Znicza: Paweł Kuczyński, Marcin Grabarek, Krzysztof Głogowski, Marcin Wijata

Po serii trzech porażek Znicz odniósł przekonujące zwycięstwo z będącym wyżej w ligowej tabeli Dębem Bąkowo 4-0. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i nic nie zapowiadało takiego rozmiaru zwycięstwa. Worek z bramkami rozwiązał się w 60 minucie, kiedy to po faulu na Marcinie Wijacie sędzia podyktował rzut karny. Do piłki podszedł nasz najbardziej doświadczony zawodnik Paweł Kuczyński, który stał się etatowym wykonawca "jedenastek". Bramkarz w lewo, piłka w prawo i 1-0 dla Znicza. Nasi zawodnicy poszli za ciosem i już po kilku minutach było 2-0. Bartłomiej Bednarek dalekim wykopem z własnego pola karnego posłał długą piłkę do Marcina Grabarka, który w sytuacji sam na sam podwyższył wynik na 2-0. Pięć minut przed końcem spotkania Znicz zdobył trzecią bramkę. Marcin Wijata zagrał do Krzysztofa Głogowskiego, który z niewielkimi problemami ale jednak zdołał umieścić piłkę piłkę w bramce. W 90 minucie padła ostatnia bramka meczu. Po bardzo dobrym  podaniu Macieja Langa, Marcin Wijata minął obrońcę Dębu i płaski  strzałem po ziemi ustalił wynik meczu.

Za tydzień kolejny ważny mecz, w którym musimy powalczyć o zdobycz punktową, Na stadionie przy ulicy Orłowskiej w Inowrocławiu zmierzymy się z Goplanią. Już teraz zapraszamy na ten mecz.