Rywal nie dojechał

• autor: znicz.rojewo, 2016-06-11 21:12

ZNICZ - GLZS SADKI 3-0 (walkower)

W dzisiejsze popołudnie Znicz miał zmierzyć się z GLZS Sadki. Niestety goście nie dojechali na mecz więc wynik meczu zostanie zweryfikowany jako walkower 3-0 dla Znicza. Oznacza to, że drużyna z Sadek spada do B klasy. Drugim spadkowiczem mogą być Zjednoczeni Szarlej, którzy aby zachować miejsce w A klasie muszą liczyć na wygraną Kujawianki Strzelno w barażu z drugą drużyną grupy włocławskiej.

Awans do V ligi wywalczyła Noteć Łabiszyn, która pokonała Czarnych Wierzchosławice 2-6. Z kolei do naszej grupy A klasy awansował Zootechnik Kołuda Wielka, po wysokim zwycięstwie nad rezerwami Pogoni Mogilno. Obu drużynom serdecznie gratulujemy.

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.