Burza pokonana!

• autor: znicz.rojewo, 2017-10-08 13:52

Znicz - Burza 2-1

Bramki dla Znicza: Marcin Wijata - 2

Do meczu z Burzą ponownie przyszpilimy w bardzo okrojonym, zaledwie 11- osobowym składzie. Mimo osłabionego składu pierwszą połowę rozpoczęliśmy od zdecydowanej przewagi czego efektem była zdobyta w 15 minucie bramka dająca naszej drużynie prowadzenie. Autorem gola był Marcin Wijata, który wykorzystał znakomite podanie Bartłomieja Zielińskiego i w sytuacji sam na sam umieścił piłkę w bramce lobując wychodzącego bramkarza Burzy. Niestety pod koniec pierwszej połowy w wydawałoby się niegroźnej sytuacji tracimy przypadkową bramkę samobójczą. Do przerwy 1-1. W drugiej połowie więcej z gry miała Burza ale nie potrafiła udokumentować swojej przewagi. W 80 minucie po kontrze naszego zespołu Marcin Wijata zdobył zwycięską bramkę. Akcję bramkową zainicjował Tyberiusz Głogowski, który dalekim podaniem idealnie obsłużył dobrze ustawionego Łukasza Radzimskiego, ten z kolei wyłożył piłkę do Marcina Wijaty, który strzałem obok wybiegającego bramkarza ustalił wynik meczu.

Za tydzień Znicz pauzuje, a następny mecz ligowy zagramy za 2 tygodnie, kiedy w Rojewie podejmiemy spadkowicza z V ligi - Noteć Gębice.