ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Kołodziejewo - Goplania Inowrocław 2:2
  • Znicz Rojewo - Zootechnik Kołuda Wielka 3:1
  • Zagłębie Piechcin - Kujawy Markowice 3:0
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - KS Brzoza 1:2
  • Noteć Gębice - Dąb Barcin 1:0
  • Mikrus Szadłowice - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. 3:3
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Aktualności

X kolejka halówki

  • autor: znicz.rojewo, 2018-01-11 21:29

WYNIKI X KOLEJKI

Dwór Biesiadny - Waleczni Płonkówko 7-2
Bartłomiej Bednarek - 4, Paweł Stępień, Damian Urbański, Łukasz Radzimski oraz Przemysław Łysiak, Marcin Wijata

Zimny Lech Liszkowo - Czarny Dzik 2-6
Marcin Kośka, Bartłomiej Kośka oraz Karol Aleksandrzak - 2, Łukasz Białek, Mateusz Zboiński, Radosław Wójciński, Adam Bodziony

Galaktikos - Pacio 1-6
Kamil Szefler oraz Paweł Piernik - 2, Mateusz Jadach, Kamil Szwed, Przemysław Olszewski, Mateusz Kasprzak

OSP Rojewo - Mocny Full 2-1
Bartłomiej Zieliński, Serhii Kukuta oraz Radosław Sowiński

pauza - Danonersi

TABELA

STRZELCY

19 - Kamil Fajkowski (Czarny Dzik),

16 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik),

14 - Mateusz Kasprzak (Pacio),

13 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

12 - Paweł Roszak (Pacio)

11 - Paweł Piernik (Pacio),

10 - Łukasz Białek (Czarny Dzik), Bartłomiej Zieliński (OSP),

9 - Kuba Tomczyk (Zimny Lech), Kacper Najdek (OSP), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny),

8 - Marcin Wijata (Płonkówko),

7 - Adam Kierstan (Zimny Lech), Rafał Sobczak (Galaktikos), Marcin Nowak (Mocny Full), Krzysztof Głogowski (Dwór Biesiadny), Kamil Szefler (Galaktikos),

6 - Szymon Kaszewski (Galaktikos), Radosław Sowiński (Mocny Full),

5 - Piotr Przybylski (Mocny Full), Szymon Borowiak (Galaktikos), Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Karol Aleksandrzak (Czarny Dzik), Adam Bodziony (Czarny Dzik),

4 -  Paweł Stępień (Dwór Biesiadny),

3 - Marek Śmiejkowski (Płonkówko), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Tomasz Dudek (Galaktikos),  Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Karol Kruszczyński (Pacio), Przemysław Olszewski (Pacio), Radosław Wójciński (Czarny Dzik),

2 - Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Mateusz Kasprzak (Pacio), Dominik Koc (Zimny Lech), Dariusz Padyjasek (Danonersi), Maciej Pawlak (OSP), Michał Wilk (Czarny Dzik), Damian Althaus (OSP), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Jarosław Wrona (Płonkówko), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Michał Tomczyk (Czarny Dzik), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Mateusz Jadach (Pacio), Kamil Szwed (Pacio),

1 - Gracjan Dragon (Zimny Lech), Mateusz Kuczyński (Pacio), Norbert Gmerek (Mocny Full), Kamil Krzewina (Płonkówko), Krzysztof Konieczny (Danonersi), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Sebastian Wyrkowski (OSP), Mariusz Grzelak (Danonersi), Dawid Obiała (Zimny Lech), Kamil Trawka (Płonkówko), Filip Sadowski (Czarny Dzik), Maciej Lang (Dwór Biesiadny), Jarosław Olszewski (OSP), Kamil Krzewina (Płonkówko),  Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Mateusz Nowicki (Pacio), Dawid Borkowsi (Pacio), Przemysław Łysiak (Płonkówko), Marcin Kośka (Zimny Lech), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech), Serhii Kukuta (OSP), Dariusz Wójciński (Czarny Dzik)


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [71]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Klub wspierają:

URZĄD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

Pałuczanka ZninZnicz Rojewo
Pałuczanka Znin   Znicz Rojewo
2018-04-21, 16:00:00


Statystyki przedmeczowe »

Ostatnie spotkanie

Znicz RojewoZootechnik Kołuda Wielka
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
2018-04-14, 17:00:00
    relacja »
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 20
Piast Kołodziejewo 2:2 Goplania Inowrocław
Znicz Rojewo 3:1 Zootechnik Kołuda Wielka
Zagłębie Piechcin 3:0 Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski 1:2 KS Brzoza
Noteć Gębice 1:0 Dąb Barcin
Mikrus Szadłowice 3:3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 21
Burza Nowa Wieś Wielka - Noteć Gębice
Pałuczanka Znin - Znicz Rojewo
Zootechnik Kołuda Wielka - Zagłębie Piechcin
Kujawy Markowice - Mikrus Szadłowice
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wlk. - Sparta Janowiec Wielkopolski
KS Brzoza - Goplania Inowrocław

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 219
ogółem: 704 876

statystyki szczegółowe