|
WYNIKI
Galaktikos - Waleczni Płonkówko 7-7 mecz zaległy z 9 kolejki
Rafał Sobczak - 4, Tomasz Dudek - 2, Szymon Borowiak oraz Marcin Wijata - 3, Kamil Trawka, Kamil Krzewina, Marek Śmiejkowski, Jarosław Wrona
Zimny Lech - Mocny Full 6-5
Daniel Kobyłecki - 2, Bartłomiej Kośka - 2, Tyberiusz Głogowski, Łukasz Kroplewski oraz Norbert Gmerek - 2, Marcin Nowak - 2, Patryk Tuszyński
Waleczni Płonkówko - OSP 7-5
Marcin Wijata - 3, Piotr Krzewina - 2, Kamil Krzewina, Marek Śmiejkowski oraz Bartłomiej Zieliński - 2, Mikołaj Czaja, Sergiej Kukuta, Maciej Pawlak
Pacio - Czarny Dzik 5-2
Karol Kruszczyński - 4, Mateusz Nowicki oraz Mateusz Zboiński, Michał Tomczyk
Mecz Dwór Biesiadny - Danonersi (15-1) został rozegrany awansem.
ABELA
STRZELCY
21 - Rafał Sobczak (Galaktikos),
20 - Marcin Wijata (Płonkówko), Kamil Fajkowski (Czarny Dzik),
19 - Bartłomiej Zieliński (OSP),
18 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),
17 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik),
14 - Mateusz Kasprzak (Pacio), Łukasz Białek (Czarny Dzik),
13 - Paweł Roszak (Pacio), Paweł Piernik (Pacio), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny),
12 - Krzysztof Głogowski (Dwór Biesiadny), Paweł Stępień (Dwór Biesiadny),
11 - Marcin Nowak (Mocny Full),
10 - Kamil Szefler (Galaktikos), Kacper Najdek (OSP), Piotr Przybylski (Mocny Full),
9 - Kuba Tomczyk (Zimny Lech), Karol Kruszczyński (Pacio),
8 - Szymon Kaszewski (Galaktikos),
7 - Adam Kierstan (Zimny Lech), Radosław Sowiński (Mocny Full), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Tomasz Dudek (Galaktikos), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),
6 - Dominik Koc (Zimny Lech), Jarosław Olszewski (OSP), Szymon Borowiak (Galaktikos), Kamil Krzewina (Płonkówko), Mikołaj Czaja (OSP), Maciej Pawlak (OSP), Michał Tomczyk (Czarny Dzik),
5 - Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Karol Aleksandrzak (Czarny Dzik), Adam Bodziony (Czarny Dzik), Przemysław Olszewski (Pacio), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Marek Śmiejkowski (Płonkówko),
4 - Radosław Wójciński (Czarny Dzik),
3 - Mateusz Jadach (Pacio), Karol Kołpacki (Dwór Biesiadny), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Jarosław Zawada (Dwór Biesiadny), Jarosław Wrona (Płonkówko), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Norbert Gmerek (Mocny Full), Piotr Krzewina (Płonkówko), Mateusz Nowicki (Pacio),
2 - Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Dariusz Padyjasek (Danonersi), Michał Wilk (Czarny Dzik), Damian Althaus (OSP), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Kamil Szwed (Pacio), Marcin Kośka (Zimny Lech), Mirosław Gabryszak (OSP), Dariusz Wójciński (Czarny Dzik), Mateusz Antczak (Danonersi), Paweł Pocheć (Danonersi), Kamil Trawka (Płonkówko), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Serhii Kukuta (OSP),
1 - Gracjan Dragon (Zimny Lech), Mateusz Kuczyński (Pacio), Krzysztof Konieczny (Danonersi), Sebastian Wyrkowski (OSP), Mariusz Grzelak (Danonersi), Dawid Obiała (Zimny Lech), Filip Sadowski (Czarny Dzik), Maciej Lang (Dwór Biesiadny), Dawid Borkowski (Pacio), Przemysław Łysiak (Płonkówko), Łukasz Krzewina (Płonkówko), Adam Żmudziński (Danonersi), Bartłomiej Chmal (Danonersi), Robert Matyjasz (Zimny Lech), Przemysław Jaworski (Czarny Dzik)
Ostatnia kolejka 15 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
0 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 16 |
dzisiaj: 71, wczoraj: 39
ogółem: 1 492 269
statystyki szczegółowe