ZNICZ ROJEWO - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Wyniki ostatniej kolejki:
  • Piast Kołodziejewo - Pałuczanka Znin 1:3
  • Zootechnik Kołuda Wielka - Dąb Barcin 1:6
  • Kujawy Markowice - Burza Nowa Wieś Wielka 0:3
  • KS Brzoza - Noteć Gębice 2:2
  • Sparta Janowiec Wielkopolski - Znicz Rojewo 3:0
  • Mikrus Szadłowice - Zagłębie Piechcin 3:1
  •        

Logowanie

Statystyki drużyny

Buttony

Znicz na Facebooku

Komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. My jako strona nie ponosimy odpowiedzialności za treść opinii komentujących. Masz prawo komentować, wyrażać swoją opinię oraz dyskutować i nie zgadzać się z czyjąś opinią. Nie masz natomiast prawa używać wulgaryzmów oraz obrażać innych osób. Wszelkie wulgarne komentarze będą usuwane.

Aktualności

Zakończenie sezonu halowego

  • autor: znicz.rojewo, 2018-03-10 22:54

9 marca 2018 roku zakończyła się VIII edycja Rojewskiej Ligi halowej Piłki Nożnej Zwycięzcą  rozgrywek po raz siódmy z rzędu został Dwór Biesiadny Rojewo. Na drugim stopniu podium uplasowała się drużyna Pacio a trzecie miejsce przypadło dla Czarnego Dzika z Wierzchosławic.

Najlepszym strzelcem rozgrywek został Rafał Sobczak z Galaktikos (32 bramki), który wyprzedził Mateusza Zboińskiego (26 bramek) oraz Marcina Wijatę oraz Bartłomieja Zielińskiego (po 21 bramek).

Przyznano również wyróżnienie dla bramkarza Danonersów Łukasza Fijałka za "zdecydowanie największą liczbę interwencji".

Na zakończenie, podczas uroczystego podsumowania ligi wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach zostały nagrodzone okazałymi pucharami, które wręczył Kierownik Samorządowego Zespołu Oświaty i Kultury w Rojewie Piotr Czajkowski.

 

WYNIKI OSTATNIEJ KOLEJKI

Galaktikos - Czarny Dzik 4-3 (mecz zaległy)
Kamil Szefler - 3, Rafał Sobczak oraz Mateusz Zboiński - 2, Dariusz Wójciński

Czarny Dzik - Mocny Full 12-4
Mateusz Zboiński - 7, Dariusz Wójciński - 2, Michał Tomczyk, Przemysław Jaworski, samobójcza oraz Marcin Nowak - 3, Patryk Tuszyński

Dwór Biesiadny - Zimny Lech Liszkowo 1-2
Bartłomiej Bednarek oraz Tyberiusz Głogowski, Daniel Kobyłecki

Waleczni Płonkówko - Galaktikos 4-5
Kamil Krzewina, Zbigniew Śmiejkowski, Piotr Krzewina, Marcin Wijata oraz Rafał Sobczak - 3, Szymon Kaszewski - 2

Pacio - Danonersi 6-0
Karol Kruszczyński - 2, Przemysław Olszewski - 2, Paweł Piernik, Paweł Roszak

KOŃCOWA TABELA

 

KOŃCOWA KLASYFIKACJA STRZELCÓW

32 - Rafał Sobczak (Galaktikos),

26 - Mateusz Zboiński (Czarny Dzik),

21 - Marcin Wijata (Płonkówko), Bartłomiej Zieliński (OSP),

20 - Kamil Fajkowski (Czarny Dzik),

19 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny),

15 - Łukasz Białek (Czarny Dzik), Kamil Szefler (Galaktikos),

14 - Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny), Mateusz Kasprzak (Pacio), Marcin Nowak (Mocny Full), Paweł Roszak (Pacio), Paweł Piernik (Pacio),

12 - Krzysztof Głogowski (Dwór Biesiadny), Paweł Stępień (Dwór Biesiadny),

11 - Szymon Kaszewski (Galaktikos), Karol Kruszczyński (Pacio),

10 - Kacper Najdek (OSP), Piotr Przybylski (Mocny Full),

9 - Kuba Tomczyk (Zimny Lech), Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),

8 - Szymon Borowiak (Galaktikos), Tomasz Dudek (Galaktikos), Michał Tomczyk (Czarny Dzik),

7 - Kamil Krzewina (Płonkówko), Adam Kierstan (Zimny Lech), Radosław Sowiński (Mocny Full), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Bartłomiej Kośka (Zimny Lech), Jarosław Olszewski (OSP), Dominik Koc (Zimny Lech), Przemysław Olszewski (Pacio),

6 - Mikołaj Czaja (OSP), Maciej Pawlak (OSP), Paweł Kuczyński (Dwór Biesiadny), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech),

5 - Karol Aleksandrzak (Czarny Dzik), Adam Bodziony (Czarny Dzik), Marek Śmiejkowski (Płonkówko), Dariusz Wójciński (Czarny Dzik),

4 - Radosław Wójciński (Czarny Dzik), Damian Althaus (OSP), Jarosław Wrona (Płonkówko), Jarosław Zawada (Dwór Biesiadny), Piotr Krzewina (Płonkówko),

3 - Mateusz Jadach (Pacio), Karol Kołpacki (Dwór Biesiadny), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Norbert Gmerek (Mocny Full), Mateusz Nowicki (Pacio), Ariel Olszewski (Zimny Lech), Mateusz Antczak (Danonersi), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Zbigniew Śmiejkowski (Płonkówko),

2 - Szymon Piech (Dwór Biesiadny), Dariusz Padyjasek (Danonersi), Michał Wilk (Czarny Dzik), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Kamil Szwed (Pacio), Marcin Kośka (Zimny Lech), Mirosław Gabryszak (OSP), Paweł Pocheć (Danonersi), Kamil Trawka (Płonkówko), Serhii Kukuta (OSP),  Arkadiusz Czajka (OSP), Bartłomiej Chmal (Danonersi), Przemysław Jaworski (Czarny Dzik)

1 - Gracjan Dragon (Zimny Lech), Mateusz Kuczyński (Pacio), Krzysztof Konieczny (Danonersi), Sebastian Wyrkowski (OSP), Mariusz Grzelak (Danonersi), Dawid Obiała (Zimny Lech), Filip Sadowski (Czarny Dzik), Maciej Lang (Dwór Biesiadny), Dawid Borkowski (Pacio), Przemysław Łysiak (Płonkówko), Łukasz Krzewina (Płonkówko), Adam Żmudziński (Danonersi), Robert Matyjasz (Zimny Lech),

 


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [89]
 

autor: ~ZAWODNIK 2018-03-11 20:14:29

avatar Bartek fajnie ze wyrozniles bramkarza danonersow
tylko dlaczego kosztem Binia.Zero szacunku pokazales dla calej druzyny Dworu.A odnosnie ustalonych zasad na poczatku sezonu sie nie zmienia


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Klub wspierają:

URZĄD GMINY
ROJEWO

 

 

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Sparta Janowiec WielkopolskiZnicz Rojewo
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
2018-06-09, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Wyniki

Ostatnia kolejka 30
Piast Kołodziejewo 1:3 Pałuczanka Znin
Zootechnik Kołuda Wielka 1:6 Dąb Barcin
Kujawy Markowice 0:3 Burza Nowa Wieś Wielka
KS Brzoza 2:2 Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski 3:0 Znicz Rojewo
Mikrus Szadłowice 3:1 Zagłębie Piechcin

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 31

Najnowsza galeria

Kujawy - Znicz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 258, wczoraj: 334
ogółem: 752 959

statystyki szczegółowe