V kolejka ligi halowej

• autor: znicz.rojewo, 2018-12-08 13:28

Liderem po 5 kolejkach ciągle pozostaje Dwór Biesiady, któremu po piętach depcze OSP Rojewo. Obie te drużyny są niepokonane i dodatkowo mają po jednym meczu zaległym. Na dole tabeli ciągle pozostaje Power Team, który drugi raz z rzędu stracił aż 14 bramek.

Wyniki V kolejki
Galaktikos – Dwór Biesiadny 1-5
Dawid Górski oraz Łukasz Radzimski - 3, Mikołaj Ciejek, Bartłomiej Bednarek

Waleczni Płonkówko – Avatar Ściborze 5-3
Marcin Wijata - 4, Marek Śmiejkowski oraz Filip Kruszyna, Mikołaj Kruszyna, Filip Szczepaniak

Auto Sprint – Czarny Dzik Chupacabry car 1-5
Cezary Giemza oraz Mateusz Kasprzak - 3, Łukasz Białek - 2

Power Team – Zimny Lech 0-14
Tyberiusz Głogowski - 4, Daniel Kobyłecki - 4, Damian Althaus - 3, Łukasz Kroplewski - 2, Błażej Małolepszy

OSP Rojewo – Mocny Full 7-0
Kamil Trawka - 2, Maciej Pawlak, Kacper Najdek, Arkadiusz Czajka, samobójcza

TABELA

STRZELCY

12 - Dawid Górski (Galaktikos),

10 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny), Marcin Wijata (Płonkówko), Tyberiusz Głogowski (Zimny Lech),

8 - Mateusz Kasprzak (Czarny Dzik),

7 - Mikołaj Ciejek (Dwór Biesiadny),

6 - Szymon Borowiak (Galaktikos), Kamil Trawka (OSP),

5 - Paweł Sobecki (Dwór Biesiadny), Daniel Kobyłecki (Zimny Lech), Arkadiusz Czajka (OSP),

4 - Jarosław Dąbrowski (Dwór Biesiadny), Sławomir Giemza (Auto Sprint), Karol Kruszczyński (Czarny Dzik), Filip Szczepaniak (Avatar),

3 - Marcin Jaskulski (Power Team), Łukasz Białek (Czarny Dzik), Damian Althaus (Zimy Lech), Łukasz Kroplewski (Zimny Lech), Kacper Najdek (OSP),

2 - Łukasz Radzimski (Dwór Biesiadny), Kamil Szwed (Auto Sprint), Damian Urbański (Dwór Biesiadny), Kamil Matuszak (Galaktikos), Piotr Szczepaniak (Avatar), Cyryl Buzuk (Auto Sprint), Tomasz Urbański (Auto Sprint), Michał Urbaniak (Auto Sprint), Piotr Niewiadomski (Dwór Biesiadny), Błażej Tomaszewski (Mocny Full), Piotr Przybylski (Mocny Full), Patryk Tuszyński (Mocny Full), Szymon Kaszewski (Galaktikos), Mateusz Zboiński (Czarny Dzik), Bartłomiej Bednarek (Dwór Biesiadny), Filip Kruszyna (Avatar), Błażej Małolepszy (Zimny Lech), Maciej Pawlak (OSP),

1 - Radosław Sowiński (Mocny Full), Marcin Nowak (Mocny Full), Robert Matyjasz (Zimny Lech), Gracjan Dragon (Zimny Lech), Bartłomiej Zieliński (OSP), Mikołaj Czaja (OSP), Krzysztof Konieczny (Power Team) Radosław Antczak (Power Team), Kamil Krzewina (Płonkówko), Kamil Nowak (Płonkówko), Jarosław Wrona (Płonkówko), Mateusz Jadach (Auto Sprint), Paweł Piernik (Auto Sprint),  Igor Matyszewski (OSP), Michał Tomczyk (Czarny Dzik), Mateusz Kuczyński (Auto Sprint), Krzysztof Lampka (Power Team), Dominik Koc (Zimny Lech), Bartłomiej Chmal (Power Team), Jarosław Olszewski (OSP), Piotr Krzewina (Płonkówko), Marek Śmiejkowski (Płonkówko), Mikołaj Kruszyna (Avatar), Cezary Giemza (Auto Sprint)

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.